Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
nasıl yapılıyor ben pek denemedim polikistik overleri farklı etkiliyor diye nasıl yapmak lazım
Kist için farklı bir kullanımı var ben yaptım adetten sonra 7. Güne kadar başlayabiliyor ilk ay 15 gün sonraki 3 ay 10 gün. Ben kendi sitesine mail atmıştım bu şekilde geri dönüş yaptılar.

Hoş geldin canım dur bakalım hemen moral bozma böyle negatif çıkıp pozitifi gören çok kadın var burda🌸
İnşallah ama modum düştü yumurtlama günlerini değerlendirdim adet 1. Gün ve 3. Gün gecikmesi test negatif zaten 4 gün suruyordu adet hala olmadim hiçte gecikmem olmazdı eğer olmazsa Şubat'ta daha planlı gidicem 😥 pozitif cikma ihtimali var mıdır ki?

Kızlar bana gece gece hamilelik testi yapma perileri geldi🤣🤣 ortada asla fol yok fos yok ama bu bir bağımlılık😅 en erken yumurtlamadan 10 gün sonra mı yapılabiliyo ya test?
Ayy benim bat 3 şubat ama ben dayanamayıp iki gün önce yaptım tabiki sonuç negatif :KK43:( ama şimdi günümü bekliyorum bakalım, kendimi hamile gibi hissediyorum yada piskolojik bilemedim.. ilk hamileliğimde çok hastaydım doktor bir sürü ilaç vermişti kullanmadan bir yapayım belki vardır birşey dedim ve adetimden 1 hafta önce pozitif çıkmıştı..(üstelik ilk denemimizdi ben tutmamıştır diye düşünüyordum) her gebelik ayrı oluyor demekki bakalım. bence yapma sende ben negatif sonucu görünce biraz üzüldüm ama kendimi erken yaptım diye teselli ediyorum şuan 🤣🤣😍🥰

Ayy benim bat 3 şubat ama ben dayanamayıp iki gün önce yaptım tabiki sonuç negatif :KK43:( ama şimdi günümü bekliyorum bakalım, kendimi hamile gibi hissediyorum yada piskolojik bilemedim.. ilk hamileliğimde çok hastaydım doktor bir sürü ilaç vermişti kullanmadan bir yapayım belki vardır birşey dedim ve adetimden 1 hafta önce pozitif çıkmıştı..(üstelik ilk denemimizdi ben tutmamıştır diye düşünüyordum) her gebelik ayrı oluyor demekki bakalım. bence yapma sende ben negatif sonucu görünce biraz üzüldüm ama kendimi erken yaptım diye teselli ediyorum şuan 🤣🤣😍🥰
Benimde tahminen 1-2 Şubat bugün test yaptım var desem yok desem emin olamadım ama negatifti kendimi hamile gibi hissediyorum erken yaptım heralde testi :) oncekinde de böyle oldu çok hasta oldum bı dünya ilaç da kullanıyordum öğrenince bırakmıştım her an hasta olucam diye gezmistim 😂 şimdi hiç ilaç almadım bu seferde bişey yok heralde boşa çektim gribi 🤦 ama her an adet olacakmış gibi bel ağrısı arada gelen kasık ağrıları var baş ağrısı falan geç döllenme ihtimali de olunca oncekiyle benzer belirtiler bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bide Kasım'da kürtaj oldu adet döngüsünü de kestiremiyorum düzeldi mi düzelmedi mi bilmiyorum 2-3 güne tekrar regl olmazsam test yaparım dayanamam 😂

20220127_161112.jpg
kızlar bir bakar mısınız sanki dünkü gibi mi silik gibi mi aynısı mı anlayamadım ben

Kızlar ben iğnenin 13. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, şu an 16.gunum daha regl olmadım şubat 2 bat.. Hala şansım varmi değişir mi acaba sonuc. Doktor iğnenin 15.gunu regl olursun demişti ama gelmedi daha bende Bi heveslendim
Canımm insallah gebesindir. Ben geçen ay iğne vuruldugumda doktorumda bana aynısını söyledi 15. Gün kesin regl olursun gebelik yoksa diye bende 18. Gün regl oldum. Ben 15. Gün aksamı test verdim çıkmadı doktorumu aradım dedi yok gebelik geç döllenme bile olsa değerin 1,20 cıkmaz dedi adetini bekle dedi. Bende bekledim geldi. Bence en iyisi kan testi var kafan rahat eder

Kızlar bugün doktora gittim. İlacla 2 yumurtam olusmus biri 21 birisi 17 mm cumartesi sabahına çatlatma iğnesi verdi. Cuma akşamınıda değerlendir 21 mm kendiliğinden çatlarsa bugün yarın kaçırmayalım onu dedi. Diğerinide standart iğneden 36 saat sonra ilişki dedi. Çatlatma iğnesiyle daha önce gebelik elde edeniniz oldu mu ya ilişki durumu sizce nasıl olmalı

Beni de ekler misin -Arwen- -Arwen- 8 şubat BAT
Hoş geldin canım ekliyorum tabii🍀
Ya dur niye öyle diyorsun daha 10 gün var bak yeniden yumurtladın onun belli olmasına daha 10 gün var enseyi karartma hemen inşallah güzel haberler alıcaz
Ay inşallah canım ama biraz umudum kırıldı açıkçası tutmadı sanırım diyorum bakalım tabi kırmızıları görene kadar beklicem🤷🏻‍♀️
-Arwen- -Arwen- canım ben 26 ocaktı onu silip 26 subata aktarır mısın maalesef olanlar oldu
Ah canım ya üzüldüm gerçekten ama şubata kısmet olur belki daha iyi değerlendir🌸

Dün ve ondan önceki günü de değerlendirdim bugünü de değerlendireyim deme
Değerlendir gitsin riske atma bence. Bide bana arkadaşlarım şey diyor yumurtlama döneminden sonrasını bırakma adet olana kadar 2-3 günde bir ilişki muhakkak olsun diye

X