Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar buradan zor oluyor madem hepimiz aynı duaya amin diyoruz ve hamile kalırsak da bir birimize yardımcı olacağız o zaman neden bı wp grubu kurmuyoruz?? :)
Öyle şeyler yasak arkadaşım daha önce sorunlar olmuş ki ben de doğru olmadığını düşünenlerdenim

Kızlar bana gece gece hamilelik testi yapma perileri geldi ortada asla fol yok fos yok ama bu bir bağımlılık en erken yumurtlamadan 10 gün sonra mı yapılabiliyo ya test?

Kızlar bana gece gece hamilelik testi yapma perileri geldi ortada asla fol yok fos yok ama bu bir bağımlılık en erken yumurtlamadan 10 gün sonra mı yapılabiliyo ya test?
Tucimooo yapma bacimmm yapma kuzummm daha 10 günümüz var en az bir hafta beklememiz lazim canim çekiyor sonra benim resmen aseriyorum 10 tane geldi bugün duruyorlar öylece

Kızlar buradan zor oluyor madem hepimiz aynı duaya amin diyoruz ve hamile kalırsak da bir birimize yardımcı olacağız o zaman neden bı wp grubu kurmuyoruz?? :)
Ben katılıyorum bu konuda ama wp değil de telegram daha mantıklı numaranız gizli kalarak adınız gizli giriş yapabiliyorsunuz

Bu arada takvimdeki gün gecti ama gecen ay 29 Aralık ta oldugum için beklemedeyim ve ilk defa gebelik testi yok evde sabredip almadım da inşallah güzel habere kosuyorumdur yoksa yine üzülecekmişim gibi..

Kızlar valla bilmiyordum ben zaten burayı kullanali çok olmadı benim ablamın böyle bir grubu vardı onların hepsi aynı anda.hamile kaldı sonra doğurdu hala arkadaşlar birbirlerine her şeyi soruyorlar çok güzel oluyor ondan dedim ay kusura bakmayın lütfen

Yok canım ne kusuru,

Bat 24 ocakti adetim gecikti hala olmadim hiç gecikmezdi testler hep negatif büyük ihtimal subata kaldım

12 Şubat ekler misinz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…