Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım amin Rabbim halden anlamayanlara da merhamet ihsan eylesin. Çare biziz sanıyorlar ama sadece aracı olduklarını unutuyorlar.
Amin canım esimin simdiki doktorunu o yuzden sevdim biz sadece aracıyız veren Allah dedi ama maalesef bazı doktorlarımız okuyunca burunları kaf dagına çıkıyor Rabbim bir ömür iyilerle karsılastırsın herkesi

Canım 3 ay kullansin sonra tekrar vermesi gerekiyor testi bildiğim kadarıyla bir de ari sütü polen bal karışımı iyi geliyor burdaki konularda okuduğum kadarıyla, arkadaşımın eşinin değerleri de düşüktü ilaçlarla düzeldi aşılama ile hamile kaldı sonra

Papatyamveben-Mavi peki sizce tüp bebek dediler vs demeliyim yoksa sadece 1 yıldır olmuyor mu demeliyim
Tup bebeği hiç deme bence her doktorun yaklaşımı farklı , hatta en. Gittiğim doktoruna ben anlatıyordum bırak diğer doktorların ne dediğini dedi tetslermize falan baktı iste bir kaç soru sordu

Amin kuzum aminnn

Sağolasın canım bakalım artık ne bulursak deneyeceğiz rabbim hayırla nasip etsin inşallah

Benim bugün ovulasyon testim tamamen silik gibi çıktı kızlar dün fotoğraf atmıştım hatırlarsanız, bugün çizgi yok gibi bi şey. Tekrar belirginleşmeye başlar mı acaba çünkü henüz pik olmadı

Ooooo degerlendir tabiki cabuk kız mi erkek mi 30 mu 33 mu derken bakarsın bi kız bir erkek olur tek seferde

Tup bebeği hiç deme bence her doktorun yaklaşımı farklı , hatta en. Gittiğim doktoruna ben anlatıyordum bırak diğer doktorların ne dediğini dedi tetslermize falan baktı iste bir kaç soru sordu
Tamam canım öyle yapayim ben en iyisi cok tesekkur ederim

Sağolasın canım bakalım artık ne bulursak deneyeceğiz rabbim hayırla nasip etsin inşallah
Bence ilk önce baska bi doktora gidip nedenleri öğrenin canım hem ilac kullanmanız gereken bi durum varsa ona baslamıs olursunuz yanında da diğer takviyeleri kullanırsınız

Hayırlısı bacimmm.. ovulasyon testini filan denedin mi.. birde soğan kürünü?

Ay ikiz bebek böyle mi oluyo hahahah
İki yumurta dollenirse ikiz ihtimali oluyor diyorlar kuzum yani heralde öyle oluyordur ay keske olsa var mi su an yumurtlama çatlama ağrısı falan sende benim rahmime alttan alttan bıçak saplaniyor gibi yaa sabahtan beri markete çıktım zor yürüdüm valla ben de mi yumurtluyorum belli değil

Uzun zamandır canım.. ama çok aksilikler ve bilmediğim çok şey vardı yanlış yöntemler filan.. bakalım isnhaAllah müjdeyi alırım bende yakında İnshaAllah
İnsaAllah bende bu ay bunları içeceğim için ancak Mart'ta güzel haber gelir en erken ovulasyon testi felan da aldım bakalım nasipte ne zaman var bu minnok eller

Ay inşallah ikiz olsa o zaman yumurtlama ağrım var kuzum ama ilk seferki kadar değil ara ara geliyo gidiyo bu sefer, öncekinde akıntım da daha fazlaydı ağrım baya belli ediyodu yumurtladığımı kız kader arkadaşım ister misin sende de ikinci yumurtlama olsun çifter çifter doğuralım senle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…