Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim de bat 3 şubat … her ay olan 10
Gün öncesinden göğüs bel ağrısı var . Acaba hamile kalındığında bu PMS belirtileri( adet öncesi belirtler ) olmuyor mu bilen yaşayan varsa lütfen yazsın çok mutsuzum gene mi adet olcam diye

Kızlar herkese merhaba dün akşam aşılama oldum bu sabah ovulasyon testi yaptım böyle pik çıktı şimdi benim yumurtam çatlamadı mı aşılama boşuna mı gitti ya bileniniz yardım etsin ne olur pazar sabahı çatlatma iğnesi olmuştum iğneden dolayı mı pik yani lh değeri yüksek yoksa benim yumurtalar çatlamadı mı aşılama boşa mı gittiEki Görüntüle 2995021
var mı bilgisi olan kızlar

Biz de sadece 2 defa.. Yumurtlamayı gördüm değerlendirdik ama çatlamaya malesef.. Yoldayız şimdi izne çıkıyoruz da yollar fena..Adanaya gidiyoruz antep yolu kapalıymış açılma ihtimali varmış diye çıktık.. Sağ salim varırız inşallah 🤦‍♀️
hayırlı yolculuklar size bizde yola çıkacağız yarın bu ayı içimden pas geçtim artık marta doğru giderim ben

ovulasyon testinden memnunmusun markasından her ay doğru geliyomu sonuçlar takip yaptırdınmı
Ben ilkkez kullanıyorum. Bir gebenin günlüğünden almıştım . Instagram'da takip ettiriyorum ama doktor kontrolü yok şuan

-Arwen- -Arwen- Beni de listeye ekler misiniz? 8 subat bat

Kızlar benim de bat 3 şubat … her ay olan 10
Gün öncesinden göğüs bel ağrısı var . Acaba hamile kalındığında bu PMS belirtileri( adet öncesi belirtler ) olmuyor mu bilen yaşayan varsa lütfen yazsın çok mutsuzum gene mi adet olcam diye

Kızlar hoş geldiniz ekliyorum şubat şans getirsin bol müjdeli bir ay olsun🍀

Kızlar herkese merhaba dün akşam aşılama oldum bu sabah ovulasyon testi yaptım böyle pik çıktı şimdi benim yumurtam çatlamadı mı aşılama boşuna mı gitti ya bileniniz yardım etsin ne olur pazar sabahı çatlatma iğnesi olmuştum iğneden dolayı mı pik yani lh değeri yüksek yoksa benim yumurtalar çatlamadı mı aşılama boşa mı gittiEki Görüntüle 2995021
Canım o çatlatma iğnesinden iğne 10. güne kadar pozitif gösteriyor bende Perşembe günü oldum şimdiye kadar hep böyle çıktı bilerek yapmıştım ben testim olsa daha yapacaktım ama az olduğu için 10. Günü yapmayi bekliyorum

Kızlar ben size birşey soracağım ben hamile kalırsam 3 ay akrabalara söylemek istemiyorum eşime de sürekli söylüyorum söylemeyeceğim diye eşim tamam diyor ama başka konularda söylemem dediği şeyleri söylediğini sonradan öğrendim böyle olunca eşime de söylesem mi söylemesem mi diye düşünüyorum. :KK64:Daha çocuğun ç si yok ama kafada deli sorular. :-)ama olacak İNŞALLAH

Kızlar ben size birşey soracağım ben hamile kalırsam 3 ay akrabalara söylemek istemiyorum eşime de sürekli söylüyorum söylemeyeceğim diye eşim tamam diyor ama başka konularda söylemem dediği şeyleri söylediğini sonradan öğrendim böyle olunca eşime de söylesem mi söylemesem mi diye düşünüyorum. :KK64:Daha çocuğun ç si yok ama kafada deli sorular. :-)ama olacak İNŞALLAH
3 ay eşinden nasıl saklıcaksın

Off kızlar kürtajdan sonra adet düzenim bozuldu ilkinde ilaçla oldum ikinciyi bekliyorum 2 gün geçti gelmiyor. Tam zamanında gelirdi hep. Şubatta gebelik planlıyordum nasıl olacak böyle ya kendiliğinden gelir insallah adet söktürücü de kullanmam sakıncalı bazı sağlık sorunum yüzünden ne yapacağımı şaşırdım :KK43:

Canım o çatlatma iğnesinden iğne 10. güne kadar pozitif gösteriyor bende Perşembe günü oldum şimdiye kadar hep böyle çıktı bilerek yapmıştım ben testim olsa daha yapacaktım ama az olduğu için 10. Günü yapmayi bekliyorum
Bende boş olursa üzülmesin diye kalp atışini duyana kadar söylemeyim dedim ama olmuyor sabredemedim birde ben anladım zaten dedi o kadar da dikkat etmiştim oysa ki 😅

X