Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 1 gün geçince gittim ben kanda çıktı bende de silik çizgi çıkmıştı sonuç hamileyim inşallah sende öylesindir yarın sabah git kan ver

Kızlar kan verdim sinirlerim tepeme çıktı. Sonuç perşembe cikcakmis resmen işkence ediyorum kendime yaa bilseydik acil de verirdim sınır oldum
Sağlık ocağı benide sinir etti perşembe verdim cuma öğleden sonra dedi ilgisizler. Hiç sevmiyorum artık 2 gün sabret sende sonucu güzel olsun inşallah

Yok kuzum kızımı bırakacak kimse yok onunla gittim geldim zaten dondu cocuk bakalm bekliycez artk

Inşallah güzelim doktorada soyledim gebelik yoksa çok korkuyorum başka bisey varsa dedim bi sonucu görelim ona göre hareket ederiz dedi zaten 9 marttada kadın doğum randevum var hayırlısı insallah
Dusundukce regl de gecikiyor. Hepsi birbirine bagli. Insallah gebesindir

Bende Pazartesi vermistim Çarşamba ogleden sonra dediler ertesi gün çıkmıştı. Bi onceki verdigimde de ertesi gun çıkmıştı. Onlar niye oyle soyluyo bilmiyom sen barkoddan bak yarin bu saatlerde

Kız sen burdamisin Nursu
Kuzu gebelik başlıklı her yerde beni görebilirsin bugün ovü testi yaptım aşağıdaki gibi üstüne heyecanlanıp 3 test yaptım ikisi erken biri normal hepsi bembeyazdı. Ne silik ne gölge bildiğin bembeyaz

Eklentiler

• wx_camera_1646105036637_edit_12563689615269.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…