Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 3 gün önce beta 212 çıktı canım 🌸 yarın doktora gideceğim bende bakalım ne olcak 😂 progestron baktırmadım hiç kandan mı bakılıyor oda siz mi bakılmasını istediniz
Yok doktorum istedi benim. Progestorona bakıp düşük riskini anlıyormuş telefonda gönderdim çıkan sonucu 15 ve uzeriyse riskli değildir dedi. 15 alti düşük tehlikesi oluyormuş ilaç vs yazıyorlar sanırım o zaman

inşallah hepimiz güzel haberler veririz.
evet önce adetin 3. günü bi kontrol ediyo doktor ve ilaca başlatıyor ben daha önce 2 kere daha klomen kullanmıştım onlarda yumurta gelişimi güzel olduğu için klomenle (birlikte estrofem diye bir ilaç daha alıyorum) devam etti doktor. klomen bittikten 2 gün sonra görmek istiyo yumurta oluşmuş mu kaç mm olmuş diye ordan sonra da aşılama için hesaplar yapılıyo :) çatlatma iğnesi olduktan 36 saat sonra aşılama yapılıyor sonra da bekleme kısmı başlıyo ki en zoru o tuttumu tutmadımı bugün kaçıncı gün var ya o 14 gün geçmek bilmiyor ya
Canım estrofemi regle kadar mı kullandın? Bugün çatlatma iğnesi oldum estrofemi bata kadar kullan dedi

Benim 26 şubat, 🙈1 gün var aramızda.. Bugün progestoron ve hcg baktırdım 371 e 29 çıktı umarım iyidir perşembeye randevu alabildim
Muhtemelen yakin tarihlerde dogarlar oglum‘da doktor once 12 mayis dedi sonra 12. haftada bir hafta buyuk cikti 13 haftalik 5 mayis artik dogum tarihi dedi cocuk 30 nisanda dogdu😅 saglikla kucagimiza alalim insallah hepimiz, Allah bekleyen herkese tez vakitte nasip etsin🤲

Yarın bat günüm erken gebelik testi negatif artık umudum kalmadı sabaha gelir kırmızılar bizim de sınavımiz buymuş 🙏🙏🙏

Yok doktorum istedi benim. Progestorona bakıp düşük riskini anlıyormuş telefonda gönderdim çıkan sonucu 15 ve uzeriyse riskli değildir dedi. 15 alti düşük tehlikesi oluyormuş ilaç vs yazıyorlar sanırım o zaman
Ayy ne güzel doktorlar var ince ince her şeye bakan keseni gördün mü canım

SGK anlaşmalı bir tip merkezi, tahlillerim için aile sağlığına gidiyorum sonuçlara tip merkezindeki doktor bakıyor sagolsun 😊siz ozelemi gidiyorsunuz
Yok canım ben hemen hamile kalamam dedim ama oldu saglık sigortası yaptırıcaz eşim mecliste görevli onlara özel indirimler oluyormuş kalp atışını duyup yaptıralım dedik şimdilik devlete gidiyorum

Yok canım ben hemen hamile kalamam dedim ama oldu saglık sigortası yaptırıcaz eşim mecliste görevli onlara özel indirimler oluyormuş kalp atışını duyup yaptıralım dedik şimdilik devlete gidiyorum
Hayırlısı olsun. Aslında mantıklı böyle daha çok para gidiyor özele. Bizde bakicaz bir yoluna Allah güç versin bundan sonrasi daha zor

Merhabalar, sizlere danışmak istediğim bir konu var 🙄 3 4 gundur ara ara artan bel ve kasik agrim var. Cok sik bir sekilde de akintim oluyo hatta bugun artık 3 4 kere tuvalete gittim kesin oldum bu sefer diye. bat 25 şubatti. elimde freely erken gebelik testi oldugu icin onu yapayim dedim. Sonuç negatif 🙄 hastalik falan mi acaba🙄 ne dusunuyorsunuz? Lutfen yardim...

20220301_004111.jpg

Merhaba kizlar, bat 25 şubatti 3 gün gecikti. Adet gününden beri sadece regl olacak gibi sancilaniyor kasigim, baska hiçbir belirti yok. İlk gebeligimde regli 1 gün gece iki çizgi de kıpkırmızı idi. Bunu anlayamadım. Esim de kuruma çizgisi bisey yok diyor size sormak istedim

X