Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 3015963
Merhaba kizlar, bat 25 şubatti 3 gün gecikti. Adet gününden beri sadece regl olacak gibi sancilaniyor kasigim, baska hiçbir belirti yok. İlk gebeligimde regli 1 gün gece iki çizgi de kıpkırmızı idi. Bunu anlayamadım. Esim de kuruma çizgisi bisey yok diyor size sormak istedim
[/QUOTE

Kaç dakika sonra çıktı?

Kızlar kan verdim sinirlerim tepeme çıktı. Sonuç perşembe cikcakmis resmen işkence ediyorum kendime yaa bilseydik acil de verirdim sınır oldum

Kızlar kan verdim sinirlerim tepeme çıktı. Sonuç perşembe cikcakmis resmen işkence ediyorum kendime yaa bilseydik acil de verirdim sınır oldum
Yakınında özel varsa gitsene. En fazla 150 istiyorlar. Sonucta en fazla 2 saate çıkıyor. Kendine işkence ettiğine yazık

Merhabalar, sizlere danışmak istediğim bir konu var 🙄 3 4 gundur ara ara artan bel ve kasik agrim var. Cok sik bir sekilde de akintim oluyo hatta bugun artık 3 4 kere tuvalete gittim kesin oldum bu sefer diye. bat 25 şubatti. elimde freely erken gebelik testi oldugu icin onu yapayim dedim. Sonuç negatif 🙄 hastalik falan mi acaba🙄 ne dusunuyorsunuz? Lutfen yardim...
1-2 gün sonra testi tekrarlayın varsa bir şeyler çıkar

Yok kuzum kızımı bırakacak kimse yok onunla gittim geldim zaten dondu cocuk bakalm bekliycez artk
Yaa neyse artık beklemekten başka çare yok. Çok kafana takma eğer gebelik yoksa taktıkca regl sanki regl hiç gelmeyecek gibi oluyor. Rabbim gönlüne göre versin inşallah bu geçikmenin sonu hayırdır 🙏🏻

Yaa neyse artık beklemekten başka çare yok. Çok kafana takma eğer gebelik yoksa taktıkca regl sanki regl hiç gelmeyecek gibi oluyor. Rabbim gönlüne göre versin inşallah bu geçikmenin sonu hayırdır 🙏🏻
Inşallah güzelim doktorada soyledim gebelik yoksa çok korkuyorum başka bisey varsa dedim bi sonucu görelim ona göre hareket ederiz dedi zaten 9 marttada kadın doğum randevum var hayırlısı insallah

Inşallah güzelim doktorada soyledim gebelik yoksa çok korkuyorum başka bisey varsa dedim bi sonucu görelim ona göre hareket ederiz dedi zaten 9 marttada kadın doğum randevum var hayırlısı insallah

Korkma öyle insallah bir şey cıkmaz iyi düşün iyi olsuun

Niye ki sabah gitmedin mi 8 de bizim burda sabah kan alınır kan çok yoksa 10,11 gibi sonuç çıkar kan çoksa 16.00 gibi çıkar sonuç sağlık acağında senin için kötü olmuş ama gene de stres yapmamaya çalış

Niye ki sabah gitmedin mi 8 de bizim burda sabah kan alınır kan çok yoksa 10,11 gibi sonuç çıkar kan çoksa 16.00 gibi çıkar sonuç sağlık acağında senin için kötü olmuş ama gene de stres yapmamaya çalış
Geçen hafta perşembe gittim biraz daha bekle regl olmazsan sabah 9 gibi gel dedi bu gün 9 da randevu almıştım gittim ilk benden kan aldılar zaten sonuç ne zaman çikar dedim perşembe dedi şok oldum zaten o sinirle çıktım geldim eve uzak bide sağlık ocağı.

Geçen hafta perşembe gittim biraz daha bekle regl olmazsan sabah 9 gibi gel dedi bu gün 9 da randevu almıştım gittim ilk benden kan aldılar zaten sonuç ne zaman çikar dedim perşembe dedi şok oldum zaten o sinirle çıktım geldim eve uzak bide sağlık ocağı.
Kötü olmuş ya da saçma kan 2 gün beklicek mi yani çok çok saçma keşke acile gitseymişsin gerçi artık bakıyorlar mı acilde bilmiyorum ama

Aynen üzme kendini stres yapma hallolur Allah’ın izniyle ne kadardır deniyorsun özel değilse
Üzmemek elde değil ki benim annem rahim kanseri atlattı hala daha onun kontrolleriyle uğraşıyoruz o yüzden gebe deilsem çok korkmaya başlıcam Benim 4.buçuk yaşında bi kızım var bu 8 ay olcak sanırım ikinciyi denemeye başlayalı

Kızlar merhaba, benim bugün 29.günüm geçen ay 28.günümde regli olmuştum ama genelde 29. Günümde oluyorum. Erken gebelik testi yaptığımda aşırı silik çizgi çıkmıştı. 1 haftadır regli olacakmışım gibi sancı yaşıyorum ama çok şükür henüz olmadım. Hamile olan arkadaşlar siz de regli sancısı yaşadınız mı? Belirti olabilir mi? Bir de meme ucumda beyaz noktalar çıktı. Böyle sivilce gibi ama çok minik. Eğer olmazsam yarın kan testi vermeyi düşünüyorum 1 gün gecikse de kanda belli olur dimi ? Cevaplarsanız çok sevinirim

Üzmemek elde değil ki benim annem rahim kanseri atlattı hala daha onun kontrolleriyle uğraşıyoruz o yüzden gebe deilsem çok korkmaya başlıcam Benim 4.buçuk yaşında bi kızım var bu 8 ay olcak sanırım ikinciyi denemeye başlayalı
Hiç öyle şeyler getirme aklına ben güzel haberler alacağına inanıyorum. Sabırla alacağın güzel haberi bekle.

X