Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizzz totem değilde.. ben pek şey yapmam öyle şeyleri.. ama şöyle birşey var gerçekten insan olumlu olunca böyle etrafinada o istediğin şeyle.alakali olumlu konuşup düşünün ce sanki enerjisini cekermiscesine o gelir seni bulurmuş..peygamberimiz bile söyler mutlaka olumlu müjdeleyici konuşun der.. sen bence al onları şimdiden dursun

Kız ssen zaten onları almamış mıydın bu arada ?

Yok bacım tam alıyım diyodum kırmızı canavar gelince hevesim kırılmıştı vazgeçmiştim şimdi de Ginnys e bağladım kendimi insan tutunacak bişey arıyo

Ocak ayından buraya transfer oldum kızlar ama şöyle bi durumum var bat bilmiyorum. Regl olamadım kan verdim beta da negatif sonuç olarak benim işler biraz daha karışık ne yumurtlama günüm belli ne bat (pcos var) 1 hafta daha regl olamazsam tarusal kullancam bekleyelim dedi doktor sanırım sonrasında hormon testleri 21. Gün progesteron bakılacak vs vs neyse kısacası takipteyim. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Canım hoş geldin inşallah güzel haberler alırsın şubat şans getirsin

Çook teşekkür ederim ne güzel bi dilek bu içimi ısıttın inşallah hepimiz müjdeli haberler veririz bu ay hepimize uğurlu gelsin

Ginnys canimmmmmm naptın nerelerdesin bende seni etiketleyip soracaktım
Valla canım ev taşıyorum mutfak bakmaktan ev temizlemekten eşya toplayıp taşımaktan iflahım kesildi Ovulasyon takip edemedim hoş bir şey de yapamadık kayınvalidedeyiz o nedenle bu ayda gitti heralde bakalım

Testi bırakma devam et kuzum bu testi kalitesini bilmiyorum eğer iyi bir kaliteyse pik görmüşsün tutma ihtimalin yükselir bir boş bir dolu yapmak yükseltir ihtimaller çok sen totem yap meleğim hiç bir zaman acaba mı deme hep ihtimal ver zaten ama ben pik olunca olabilir diye düşünüyorum senin için

Yok bacım tam alıyım diyodum kırmızı canavar gelince hevesim kırılmıştı vazgeçmiştim şimdi de Ginnys e bağladım kendimi insan tutunacak bişey arıyo
Canım benim büyün güzel dileklerim seninle yap totemini ne aldın bilmiyorum. Ama çünkü tüm yazışmaları okuyamadım etiketli olduklarıma falan bakabildim yine yarın gece bir ihtimal fırsat olursa yazarım bakarım.6 şubatı bekliyoruz seninle

Arkadaşlar sizce pik mi ? Normalde 32 gün sürüyor adet döngum. Adetim biteli 4 gün oldu ve ben çift çizgi görüyorum. Ben şoktayım yani. İyi ki adetten hemen sonra başladım

Bu ay sadece bir defa değerlendirebildik hissettiklerim belirtilerle çatlama gibiydi ben grip gibi oldum eşimin işleri çıktı tek seferde bakalım bu ay da öyle oldu Rabbim hayırlısını versin
Biz de sadece 2 defa.. Yumurtlamayı gördüm değerlendirdik ama çatlamaya malesef.. Yoldayız şimdi izne çıkıyoruz da yollar fena..Adanaya gidiyoruz antep yolu kapalıymış açılma ihtimali varmış diye çıktık.. Sağ salim varırız inşallah

Arkadaşlar sizce pik mi ? Normalde 32 gün sürüyor adet döngum. Adetim biteli 4 gün oldu ve ben çift çizgi görüyorum. Ben şoktayım yani. İyi ki adetten hemen sonra başladım
Eki Görüntüle 2994944
Önceden bakıyor muydunuz ovulasyonla kaçıncı günde oluyordu yumurtlama. Bu ay masaj vs yaptınız mı onlar tetiklemiş olabilir. Adet sonrası başlamakta fayda var

Önceden bakıyor muydunuz ovulasyonla kaçıncı günde oluyordu yumurtlama. Bu ay masaj vs yaptınız mı onlar tetiklemiş olabilir. Adet sonrası başlamakta fayda var
İlkkez yapıyorum ve hiçbir şey yapmadım. Sadece adet günümde ben soğan suyu içtim bilmeyerek . Birde inofolic combo kullanıyorum. 67 kiloyum bu hafta çok güzel bir diyet yaptım. Birazcık serpildim ve spor yaptım

Eki Görüntüle 2994944
Pik gibi bugün tekrarlayın testinizi saat 16 civarı bazen erken olabiliyo yumurtlama herhangi bir takviye yada yumurta geliştirici bişe kullandınız mı?

Bunlar etkilemiş olabilir yarın da koyu çizgi sonraki gün silikleşir çatlama olur bence, değerlendirin bu günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…