Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar
tarlusal kullanımı sonrasında kaç gün içinde regl olmam gerekiyor dün akşam son hapı kullandım ve hala bi his bi belirti yok ilk kez kullandığım için bilmiyorum cvplarınız için teşekkür ederim

Merhaba canım.. senin bat ne zamandi ?

Merhaba hoşgeldin bacım...
Yarın hemen başla.. en guvenlisi bu olur.. testi uygulyabilecegin vakitler ..sabah 08 den 10 a kadar öğlen 12 den 17 ye kadar akşam20 den 22 ye kadar.. bu vakitlerden birtanesni tercih et . Bence öğleden sonra olanı daha iyi zamanlar diyorlar .. hergün birtane mutlaka.ayni saate yap Şaşmasin.. ilk idrar olmayacak mutlaka ikinci veya daha sonra olan idrardan olmalı.. ve mutlaka 2 saat öncesinden sıvı alımını kesmen lazimm su kahve çay ve benzeri şeyler içme.. T çizgisi C ile aynı koyulukta veya daha da köyü olursa o gün ve ertesi gün mutlaka değerlendir .. testi yapmaya devam et test tekrar siliklesmesi lazimki yumurtanın catladigini görebilesin..bu olunca yine değerlendir..

Rabbim en kısa zamanda sanada Nasib etsin

Ay çok teşekkür ederim ne güzel anlatmışsınız tamamdır yarın başlayacağım teste. Hepimize nasip olur inşallah

1 hafta içinde olursun canım büyük ihtimalle

Kızlar durumlar nedir? Test yapan takip eden var mı? Bide şey sormak istiyorum size; ortalama 1 haftalık ovülasyon döneminde kaç kez birliktelik yaşıyosunuz? Ya da şöyle soruyum iki adet arasını tamamen değerlendiriyo musunuz yoksa sadece ovülasyon dönemlerini yumurtlama çatlama takibi yaparak mı değerlendiriyosunuz? Bennilk kez takiple değerlendiriyorum çok az değerlendirdim gibi geliyo sanki biraz daha olması lazım böyle tutmazmış gibi bana bi akıl verin deneyiminizi paylaşın hanımlaar

Kiiiiizz gulommm benimm bende sana yazacaktım sen ne yaptın.. bugün test yapmadin mi..? Bakaydik bı çatlamış mi diye

Bak senin catladigi zaman mutlaka değerlendirmen lazım.. o değerlendirmeler yeterli olacaktır ama senin canın isterse sen yine durma

Ay valla çok bitkin hissediyorum iş gibi geliyo olursa olur olmazsa amaan sonraki ay diyorum
Sende haklısın ya ... Ama bence sen söylediğine göre iyi değerlendirdin ama yani olursa yarın değerlendir.. çatladı ya 24 saati var bence hangisinin tutacağı belli olmaZ

Sende haklısın ya ... Ama bence sen söylediğine göre iyi değerlendirdin ama yani olursa yarın değerlendir.. çatladı ya 24 saati var bence hangisinin tutacağı belli olmaZ
Yok kız bir gün yumurtlama öncesi bir gün yumurtlama bir gün çatlama kocaa ovülasyon sürecini üçle kapattık Napim ya cidden akışına bırakmak lazım tabi takip edip değerlendirmek iyi olur uygulamaya göre çok farklı oluyomuş ovülasyon ama insan stres yapıyo bi süre sonra. Olursa olur olmazsa kısmet değilmiş bu ay der önüme bakarım psikolojimi bozcam yoksa

Tamam canım iyi günlerde kaçırmadin ama yine çok şükür .. inshallah tutar çok isterim inan İnshaAllah müjdeyi alırsın.. ama şimdi yapman gereken şu kendini oyalayacak biseyler bul acil.. sakin birkaç gün içinde kendini dinlemeye başlama batın geçmesini bekle ama düşünmemeye çalış böyle.yapki gecikmesin gebelik oluşsun rahat rahat

Aynen kuzum bir dolu bir boş yaptım bu ay hemen kalkmadım avokado incir propolis. E daha napıyım anacım Ama bu sefer bi değişiklik var kasık sancısı ve batması yaşadım ilişki sonrası bide aşırı şişkinlik ve alt karnımda doluluk var sanki üşüttüm gibi ya da regl öncesi gibi hisler, bunlar kendimi dinlediğimden değil kendimi dinleyemem zaten evim müsait değil çalışıyorum bi yandan kendimle yalnız kalamıyorum bile bırak dinlemeyi ay inşallah hepimiz güzel haberler verelim birbirimizeee ben bide totem mi yapsam diyorum sana bahsettiğim hamilelik haberi verme vardıya onu alsam mı totem olarak? Ama şöyle de bi totemim var onu Ginnys bebişin tutma şansı yüksek derse alıp totem yapcam bu da ayrı bi totemim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…