Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pik gibi bugün tekrarlayın testinizi saat 16 civarı bazen erken olabiliyo yumurtlama herhangi bir takviye yada yumurta geliştirici bişe kullandınız mı?
Dediğim gibi adet günümde soğan kürü yaptım. Evlendikten sonra adet düzenim bozuldu normalde 1 2 gün sarkardi. Şimdi ise 15 20 gün değişti . O yüzden ovulasyon ile takip ettim. Sadece inofolic combo kullanıyorum. Hamile kalmak istiyorum . Doktor bunu verdi. Hiç bir sorunum yok tahliller temiz ultrason temiz. İnşallah hakkımda hayırlısı olur :KK68:

Dediğim gibi adet günümde soğan kürü yaptım. Evlendikten sonra adet düzenim bozuldu normalde 1 2 gün sarkardi. Şimdi ise 15 20 gün değişti . O yüzden ovulasyon ile takip ettim. Sadece inofolic combo kullanıyorum. Hamile kalmak istiyorum . Doktor bunu verdi. Hiç bir sorunum yok tahliller temiz ultrason temiz. İnşallah hakkımda hayırlısı olur :KK68:
ozaman değerlendirmeye bakın :KK39:

Teşekkür ederim canım maviss_34 maviss_34 gibi inşallah başlığın da sana uğur getirsin 🥰🍀 burdaki herkesin güzel haberler almasını gönülden istiyorum hepimiz farklı şekilde veriyoruz bu sınavı Rabbim yardımcımız olsun 🙏🏻
Insallah kızlar çok dua ediyorum çok fazla giremesem de gönlüm dualarım sizinle arada gelir bakarim♥️😍

Önceden bakıyor muydunuz ovulasyonla kaçıncı günde oluyordu yumurtlama. Bu ay masaj vs yaptınız mı onlar tetiklemiş olabilir. Adet sonrası başlamakta fayda var 🤣
Ben masaj yaptım normale göre erken oldu da noldu kar dolayısıyla 1 gün bile değerlendiremedim çatladı gitti 😂

Merhaba kizlar sperm sayisi 22 milyon. ileri haraket 20 bu sayilarla hamile kalmak mumkun mu sizce. Bazi doktorlar ola bilir soyledi. Tedavi surecindeyiz simdi fakat bu ay olma ihtimali var mi acaba?((

Kızlar merhaba
Geçen ay Mens dönemimin 14. Günü muayene oldum pco görünümü var dedi doktor
Ama 2 ay önce her şey normaldi hormonlarım ultrasonum ve düzenli regl oluyorum
Bu ay Ocak tatili dolayısı ile tatil içim şehir dışına geldik burda çok iyi bir doktor var burda muayenesi 550 TL falan sizce görünmeli miyim adet olunca

Kızlar durumlar nedir? Test yapan takip eden var mı? Bide şey sormak istiyorum size; ortalama 1 haftalık ovülasyon döneminde kaç kez birliktelik yaşıyosunuz? Ya da şöyle soruyum iki adet arasını tamamen değerlendiriyo musunuz yoksa sadece ovülasyon dönemlerini yumurtlama çatlama takibi yaparak mı değerlendiriyosunuz? Bennilk kez takiple değerlendiriyorum çok az değerlendirdim gibi geliyo sanki biraz daha olması lazım böyle tutmazmış gibi🤣 bana bi akıl verin deneyiminizi paylaşın hanımlaar
Ben 21.gune kadar iki üç güne bir degerlendiriyoruz

Kızlar merhaba
Geçen ay Mens dönemimin 14. Günü muayene oldum pco görünümü var dedi doktor
Ama 2 ay önce her şey normaldi hormonlarım ultrasonum ve düzenli regl oluyorum
Bu ay Ocak tatili dolayısı ile tatil içim şehir dışına geldik burda çok iyi bir doktor var burda muayenesi 550 TL falan sizce görünmeli miyim adet olunca
Canim icinin raht etmesi açısından gorunrbilirsin. özel.muayene ücretleri o civarda zaten. Benimde kistim.vardi üç doktora birden göründüm kafam raht artık. Bı özel hoca bı Hacettepe hocası bı kadın doğum uzmanina gittim. Farklı doktorlar çok önemli bemce.

Merhaba kizlar sperm sayisi 22 milyon. ileri haraket 20 bu sayilarla hamile kalmak mumkun mu sizce. Bazi doktorlar ola bilir soyledi. Tedavi surecindeyiz simdi fakat bu ay olma ihtimali var mi acaba?((
Benim eşimde öyleydi hatta daha kötüydü keçi boynuzu pekmezi içir çakşır kökü suyu hemen düzeliyor böyle biraz zor

Kızlar herkese merhaba dün akşam aşılama oldum bu sabah ovulasyon testi yaptım böyle pik çıktı şimdi benim yumurtam çatlamadı mı aşılama boşuna mı gitti ya bileniniz yardım etsin ne olur pazar sabahı çatlatma iğnesi olmuştum iğneden dolayı mı pik yani lh değeri yüksek yoksa benim yumurtalar çatlamadı mı aşılama boşa mı gitti 0102642E-3BBA-46E8-B2D6-50AF8534A2EE.jpeg

Valla canım ev taşıyorum mutfak bakmaktan ev temizlemekten eşya toplayıp taşımaktan iflahım kesildi Ovulasyon takip edemedim hoş bir şey de yapamadık kayınvalidedeyiz o nedenle bu ayda gitti heralde bakalım
Kuşum gelecek olan 1 seferle de oluyor inan buna, ben çook gördüm duydum tek seferle oldu şaşkınım diyen akıntından takip edebilirsin yumurtlamayı çatlamayı deneyebilirsen şansını dene deneyemezsen de sağlık olsun sonraki aya hazırlanırsın🌸 ben de bu ay ilk kez ovü yaptım mis gibi takip ediyodum misafir bir curcuna oldu kardan dolayı mahsur kalındı falan doğru düzgün olmadı ama nasip ya napıyım olmazsa da sonraki aya bakalım🤷🏻‍♀️

X