Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
clear blue nerden aldınız kac lıra ?
4 mart mı bat baya var kuzum bekle bıraazcık daha
Dm den aldım almanyada yaşıyorum burada olanlar böyle 4 martta kadındoğım Dr randevu tarihi çünkü kan testini sadece o yapabiliyor yasak onu da sat üzerinden 6. Hafta olunca yapıyorlar malesef

Dm den aldım almanyada yaşıyorum burada olanlar böyle 4 martta kadındoğım Dr randevu tarihi çünkü kan testini sadece o yapabiliyor yasak onu da sat üzerinden 6. Hafta olunca yapıyorlar malesef
evet yurtdısında yasayanlardan duyuyorum bu konuyu cok zor, bızım burası cennet gercekten ıstedıgın zaman kan ver :)
ınsallaahh bebısıın senınledır canım

Merhaba Allah nasip ederse bizde istiyoruz. Bat 6 mart olmalı çünkü şubatta normalden 2-3 gün geç geldi ama normalde 30 gündür benim süre. Eğer bi değişiklik olmazsa bat 6 maet. Birkaç gündür kasıklarımda ağrı var, geçmiyor. Sqnki adet olacak gibiyim. Çok aşırı alındı var, su gibi. Hiç kabız olmazdım, hafif kabızlık var. 3 günde sadece 2 kez büyük tuvalete gidebildim. Hafif mide bulantısı ve uyku var. Göğsümde bügün hafif bir büyüme hissettim çok değil. Haftasonu test yapsqm mı umutlanmqlı mıyım ?
.

Gittim bile kuzum.. bugün çekildim.. herşey güzel normal görünüyor diye çıktı raporda ama.tabi doktorumda dinlicez bakalimm. Doktora gidince o ne diyecek sonuçlara..rabbime.bin Şükür

İnshaAllah canım güzle güzel gebelik geçirirsin İnshaAllah Rabbim.yardimcin olsun ..

Sen son Hsg çekildiğin ay gebe kalsın degilmi? Hsgden sonra adet gordunmuydu yoksa hemen gebelikmi oldu

Çok sevindim cnm benim bin şükür

Oh şükür canım temiz çıkmasına çok sevindimm. Bundan sonra bekleme zamanı artık, ben hsg çekildim yumurtam büyüdü o ay catlatma iğnesi oldum tutmuş minik bi daha adet olmadım yani
Amiin kuzum amiin sizde hamile kalırsanız Allahin izniyle güzel güzel geçsin hamileliginiz insallahh

Hiç napim canım. Hsg cekilcem işte.. bakalım hayırlısı
Canım benim hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah her şey güzel olur senin için
Yok canım hiç konuşamadım test bile yaptırmayıp dönüşü beklemiştim. İlk gebeligimdeki doktorum sorun olmaz demişti ama.
Bazı doktorların keseyi görene kadar ya da kalp duyana kadar yolculuk yapmak riskli olabiliyor dediğini duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum tabi, hayırlısı olsun hakkında kuşum ben de kimyasal geçirdim bu ay sonrası daha güzel oluyo diyolar inşallah öyle olur ikimiz için de. Son durum nedir peki doktora gittin mi?

Canım merhaba test için çok erken yumurtlaman ne zamandı son ilişki ne zamandı inşallah hamilesindir, ama 3 günde 2 kez tuvalete çıkmak kabızlık değildir maşallah valla bende kronik kabızlık var arada bi normale dönebiliyorum vücudumu şaşırttığımda falan, diğer zamanlarda haftada 1 tuvalete çıkabildiğimde oh şükür diyorum yani hadi 4-5 günde bir olsun kabızlık öyle bişey

Allah razı olsun çok teşekkür ederim kardesim rabbim sanada HAYIRLI evlat nasip etsin inşallah tüm isteyen kullarına sende dahil inşallah içten dileğin duan için çok saol
Evet gerçekten içimden diledim.. Rabbim sendende razı olsun.. siz.kardeslerimin desteği ve duası okadar değerliki benim için .. aynı zamanda sizlerin güzel haberleri Rabbim şahit ağzımı kulaklarıma kadar vardiriyor coo seviniyorum.. sende sevindri bzii isnhaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…