Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 ten sonra çıkar dediler ama aşırı bi yoğunluk vardı geç saatte çıkar muhtemelen
Olsun beklemeye alıştık bakalım.anacığın hevesi belki uğurlu gelir nasıl heyecanlanmıştır benimki artık takılmıyor çünkü ilkinden sonra kimyasal dedikçe kadın heveslenmicem diye kendine söz verdi 😊 onların duasına belki kabul olur

Bunu bir doktor takip etmeli sanırım yani bence doktoruna yumurtlama takibi işte ama kendin de test ile takip et çünkü test daha önemli kendi sıvın sonuçta bunu bana Dr dedi Tr de. Sonrasında zaten düzenli takipli olunca tüm bu olasılıkları daha kolay cevaplıyorlar bakalım benim ne durumum çıkacak hafif bir şey çıkıyor sonra olmuyor tüplere bu durumun zararı varmı diye merak ediyorum bende enfeksiyonlar olarak olur ya kimyasal yaşıyoruz bir kaç bilmiyoruz bunuda heralde hsg ile biliyorlar Tr gelenine kadar ben bebek olmazsa hsg isteyeceğim kendim elimese sperm test isteyeceğim
Eşim urolojiden randevu aldı bende güzel bi doktor bulup gidicem inşallah bakalım nasıl yonlendiricek biseyler oluyo oluscak gibi oluyo ama ters gidiyo biseyler inşallah kolay bi sorundur varsa bian önce hallolur Allahın izniyle sen bide kan da veremiyosun daha zor anlamak ne olduğunu acaba seninde benim gibi biraz yükselip düşüyo mu sonra

Olsun beklemeye alıştık bakalım.anacığın hevesi belki uğurlu gelir nasıl heyecanlanmıştır benimki artık takılmıyor çünkü ilkinden sonra kimyasal dedikçe kadın heveslenmicem diye kendine söz verdi 😊 onların duasına belki kabul olur
Annem de hep sağlıklı olacaksa olsun hayırlısıysa olsun diyo.Hastanede sıra beklerken öyle şeyler gördük ki Allah kimsenin başına vermesin

Bu arada kızlar testler geldimi bilmiyorum ama şuan kurstayım acaip bir batma var karnımın altı ama aslında tam rahim bölgesinde iğnelenme hayır olsun bakalım içerdeki herşeyi hisseder olduk dinleye dinleye rahim dile gelecek valla yakında

Eşim urolojiden randevu aldı bende güzel bi doktor bulup gidicem inşallah bakalım nasıl yonlendiricek biseyler oluyo oluscak gibi oluyo ama ters gidiyo biseyler inşallah kolay bi sorundur varsa bian önce hallolur Allahın izniyle sen bide kan da veremiyosun daha zor anlamak ne olduğunu acaba seninde benim gibi biraz yükselip düşüyo mu sonra
Bilmiyorum ama 4 martta kontrolde edecek ya öyleyse diye ona güveniyorum valla hiç değilse bir sonraki ayı kollar doktorun bilgisinde olursa bir şeyler diye düşündüm

Annem de hep sağlıklı olacaksa olsun hayırlısıysa olsun diyo.Hastanede sıra beklerken öyle şeyler gördük ki Allah kimsenin başına vermesin
Amin canım hastaneler zaten hayat dersi ile dolu bilene derler ya bakalım bekleyeceğiz inşallah güzel sonuçları alırız

Bilmiyorum ama 4 martta kontrolde edecek ya öyleyse diye ona güveniyorum valla hiç değilse bir sonraki ayı kollar doktorun bilgisinde olursa bir şeyler diye düşündüm
Inşallah çözülür bütün sıkıntılar ben bidaha gebelik testi yapmicam evde 2 aydır çok uzuldum

😞 evet çok zor aslında bizi yıpratıyor
Ama ben zaten bu ay çok heveslenmedim geçen ayda boyle olduğu için geçen ay baya kendimi hamile sandım ki bikac günlük de olsa hamilelik belirtilerini yasiyorum resmen yani oluyo biseyler ama hayırlısı bakalim

Sagol canım .. sen nasıl oldun..iyilestinmi .. İnshaAllah bundan sonra rahat gebelik geçirirsin bari 🤲🏻🤗
Sordun mu canim doktora gidecek misin? Ben iyiyim şükür canım ilk başta o kadar hastalık çekince hamilelikte kötü geçecek sanmıştım ama şuan rahatım. Sadece halsizlik yorgunluk var o da hem gebelikten hem demir eksikliğinden o kadar da olsun🥰

X