Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle.Bakalım ne çıkıcak sonuç merak ediyorum.İşin kötü tarafı annem için gitmiştik o da tüm bu konuşmalara şahit oldu şimdi bi umutlandı kıyamam.Bekliyo öyle güzel bi haber almak için
Oy kurban olurum yaaa ay hadi inşallah bee vallahi kalbim pır pır senin için çok heyecanliyim hadi bi dua edelim rabbim en hayırlısını versin insallahhhhh 🧡🧡🧡

Ama neden böyle yükselme olmuş peki o nedenle bekle ve eğer adet olmazsan kadın Dr görüş çünkü yükselmiş yinede ya daha da yükselir yada döllenme olmuş ama o zigot şuan nerede bak bunlar önemli 2 gün sonra yeniden kan veriyorsun kuzum emin olmak için
Bencede 2 gün sonra tekrar kan ver

Cumartesi pazar pazartesi salı 4 gün yerleşme olmaz sanırım çünkü hiç öyle bi şey okumadım bde yumurtlamadan sonra 14 gün oldu şimdiye çoktan yerleşmesi gerekirdi gibi 😂 Kist mi oldu acaba diye düşündüm çünkü info şase diye bi takviye kullanmaya başlamıştım bu ay
Ben cok okudugum icin aslinda birsuru turkce sayfada yaziyor yerlesme kanamasi 12 güne kadar surebiliyormus, bende cok erken oldu mesela o yuzden testte pozitif gorene kadar yerlesme diyemedim. cogu insanda adete yakin olmus. Baska neyden olabilir bilmiyorum, umarim baska birsey olmasinda bebis olsun diyelim. En iyi doktor bilir gerisini sanirim

Oy kurban olurum yaaa ay hadi inşallah bee vallahi kalbim pır pır senin için çok heyecanliyim hadi bi dua edelim rabbim en hayırlısını versin insallahhhhh 🧡🧡🧡
Hiç aklımda yokken durduk yere başıma iş çıktı ya umudu kesmiştim ne güzel 😅bakalım hayırlısı neyse o olsun

Kızlar kuzenime söyledim değerimin 31 çıktı hamileyim dedim ilk verdiği cevap çok geçmiş olsun kimyasal gebelik diğer aya inşallah dedi anlamadım içime iyice bir şüphe düştü 😣 çok üzüldüm 😕
Canım senin adete 4 gün kala 31 çıkmadı mı? Ben adet günü 43 ile gebe kaldığımı öğrendim. Ondan sonra 2 gün sonra en az %60 artması gerekiyor. Belki geç döllenme kim bilecek. Strese sıkıntıya girme sakın stres bu dönemde çok tetikliyor. Ayrıca bilmiyorum daha önce kimyasal yaşamadım ama en azından duydugum kadarıyla kimyasalda değerin düşüyor ve lekelenmeyle birlikte kanama başlıyor. Bence öyle bir şey olsa çokta kanamam vs gerçekleşirdi

Annemi kadın doğuma getirdim sabah rutin kontrolü vardı.Ben de anlattım durumu 6.günüm bugün çok geciktim ama hava değişimi yaşadım ona bağlıyorum dedim.Gel bi bakalım dedi üstten baktı ultrasonla.Kalınlaşman var bi kan ver öyle konuşalım dedi.Durduk yere iş açtı başıma 😅Kan vericem şimdi sıra bekliyorum
Acaba bir mucizemi geliyor bilemeyiz ki son yaptığın testin fotosu var mı.belli olmuyor bu işer konuşmuştuk bir arkadaşımız 1,55 ten dondu maç gibi anlattım ama öyle geriden gelebiliyor şeninde yoktu ama bir değer sonuç itibariyle vardı rahimde kalınlaşmışsa beklemek gerekli bakalım doktor ne diyecek senin için kan sonucundan sonda.ama eğer uzarsa adetin gelmesi yine de görün veeee bence en güzeli hamile çıkasın amin 🤲

Canım senin adete 4 gün kala 31 çıkmadı mı? Ben adet günü 43 ile gebe kaldığımı öğrendim. Ondan sonra 2 gün sonra en az %60 artması gerekiyor. Belki geç döllenme kim bilecek. Strese sıkıntıya girme sakın stres bu dönemde çok tetikliyor. Ayrıca bilmiyorum daha önce kimyasal yaşamadım ama en azından duydugum kadarıyla kimyasalda değerin düşüyor ve lekelenmeyle birlikte kanama başlıyor. Bence öyle bir şey olsa çokta kanamam vs gerçekleşirdi
Aynen canım 4 5 gün kala 31 çıktı birde çatlamayıda biliyorum çatlamadan 9 sün sonra şimdi testlerim evde gittikçe koyulaşıyor doktor 1 hafta gelme dedi gerek yok dedi değerleri göremeyince korkuyorun

Acaba bir mucizemi geliyor bilemeyiz ki son yaptığın testin fotosu var mı.belli olmuyor bu işer konuşmuştuk bir arkadaşımız 1,55 ten dondu maç gibi anlattım ama öyle geriden gelebiliyor şeninde yoktu ama bir değer sonuç itibariyle vardı rahimde kalınlaşmışsa beklemek gerekli bakalım doktor ne diyecek senin için kan sonucundan sonda.ama eğer uzarsa adetin gelmesi yine de görün veeee bence en güzeli hamile çıkasın amin 🤲
Yani bi sağlık sorunum olmasın da negatife de okeyim şuan.Umudu çok önce kesmiştim çünkü biliyosun.Reglimin gecikmesinin 2.günü kanda negatif çıktı bugün 6.gün ne olur bilemiyorum

Aynen canım 4 5 gün kala 31 çıktı birde çatlamayıda biliyorum çatlamadan 9 sün sonra şimdi testlerim evde gittikçe koyulaşıyor doktor 1 hafta gelme dedi gerek yok dedi değerleri göremeyince korkuyorun
Bende daha önce kimyasal yaşamadkm bu ay ilk denememizde çok şükür rabbim aratmadı okuduklarım korkuttu beni

İçin rahat edecekse bence tekrar kan ver. Yada ilk başta idrar testinde silik görüp kan testi yaptıysan aynı markadan tekrar al koyulaşmasından da anlarsın. İçin rahat eder bence

Bende daha önce kimyasal yaşamadkm bu ay ilk denememizde çok şükür rabbim aratmadı okuduklarım korkuttu beni

Korkma canıım sakın stres çok tetikliyor bazı şeyleri. Sen hareketlerine yemene içmene dikkat et inşallah bebeğinde sağlıkla büyecek zaten ama daha çok küçükler şuanda o yüzden bizim de stressiz sakin olmamız lazım ♥️♥️

Yani bi sağlık sorunum olmasın da negatife de okeyim şuan.Umudu çok önce kesmiştim çünkü biliyosun.Reglimin gecikmesinin 2.günü kanda negatif çıktı bugün 6.gün ne olur bilemiyorum
Dönebiliyor bekle bakalım duruma göre konuşmak kazım kaç ta çıkacak sonuç

Korkma canıım sakın stres çok tetikliyor bazı şeyleri. Sen hareketlerine yemene içmene dikkat et inşallah bebeğinde sağlıkla büyecek zaten ama daha çok küçükler şuanda o yüzden bizim de stressiz sakin olmamız lazım ♥️♥️
Bekleyeceğim canım Allh büyüktür 🤲🏻 Testlerim koyulaşıyor çok şükür

X