Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ilk test dm in erken gebelik
Ikinci ve ucuncu testler kaufland‘in erken gebelik testi ama markette var mi bilmiyorum online sparis verebiliyorsun. Yinede bir marketten bak sen test vardir illaki orda da.
Ikinci fotodaki clearbluedan sonra en iyi tsstlerden biriymis arastirma testlerine baktim oyle yaziyordu.
Ucuncu fotodaki benim yaptigima benziyor birde en cok satilan oymus oyle yaziyor.
schwangerschaftsfrühtest yazar yada schwangerschaftstest frühtest yazar markettekilerde bakarsin ona göre

gclid=EAIaIQobChMI9u7PsKuU9gIVGc93Ch2qJw3WEAQYAiABEgLxjvD_BwE

Link gelirmi bilmiyorum ama ustte adres yaziyor canim bu isvicreden biri satiyor oraya Yollar mi bilmiyorum bak yinede.
Babyplan diye bir test sipariş etmiştim o gelsin yarın sonrada bunlardan veririm nasıl olsa 4 marta çok var bn çatlarım ztn

Hepinize uğur getirir inşallah. Benim kızım var ama konuya bakınca iyi dilekde bulunmadan geçemedim. ALLAH önce sizlere sonra bütün isteyen kadınlara anneliği tattırsın inşallah gönlünüze göre olsun. Bu arada herkesin genel tabloya göre yumurtlama gününüzü değerlendirmek yanıltıcı olabilir testlerle denerseniz daha emin ilerlemiş olursunuz.. Hepinize ikizler üçüzler nasip etsin 😉

Babyplan diye bir test sipariş etmiştim o gelsin yarın sonrada bunlardan veririm nasıl olsa 4 marta çok var bn çatlarım ztn
Yapalim bol bol 😅😅 bende bir doktor buldum yarin aricam insallah alir beni yakindaki yaa burda da böyle uzmanlar bulunmaz hint kumasi cok dolu oluyorlar offf. Bakalim ne zamana cagirir zaten 2 haftaya kadar randevu almam oglumun tatili var annemlere gidicez pasa cok özlemis yatip kalkip anneannemlere gidelim diyor.

Tl olarak çevirdiğinizde çok iyi olmuş olsa da tl ile alınca aşırı pahalıya geliyor. Türkiyede satışı yapılan birçok marka var. Hem de ovulasyon takibi danışmanlığıyla birlikte temsili ben. Neyse satış ve meslekten bahsetmiyim benim mesleğim bu diye yanlış anlaşılmasın ama bunun yerine türk markalarını aynı kalitede bulabilirsiniz..

Hepinize uğur getirir inşallah. Benim kızım var ama konuya bakınca iyi dilekde bulunmadan geçemedim. ALLAH önce sizlere sonra bütün isteyen kadınlara anneliği tattırsın inşallah gönlünüze göre olsun. Bu arada herkesin genel tabloya göre yumurtlama gününüzü değerlendirmek yanıltıcı olabilir testlerle denerseniz daha emin ilerlemiş olursunuz.. Hepinize ikizler üçüzler nasip etsin 😉
Amin canım genelde testi kullanan çok bende bi bu ay kullanmadım ama son dk heralde yumurtlama yakaladım bakacağız bakalım nedir bu durumlar diye ateş basıp duruyor bizi az kaldı bakalım 😊

Tl olarak çevirdiğinizde çok iyi olmuş olsa da tl ile alınca aşırı pahalıya geliyor. Türkiyede satışı yapılan birçok marka var. Hem de ovulasyon takibi danışmanlığıyla birlikte temsili ben. Neyse satış ve meslekten bahsetmiyim benim mesleğim bu diye yanlış anlaşılmasın ama bunun yerine türk markalarını aynı kalitede bulabilirsiniz..
Anlamadım testlerden mi bahsediyorsunuz pahalı diye bu bulduğum uygun fiyatlı bir test markası (almanyada ) geniş bir fiyat seçeneğindeki var daha pahalı olarak daha ucuz olarak bu bence ideal bura için tabiki Tr de daha uyguna alıyordum

Yapalim bol bol 😅😅 bende bir doktor buldum yarin aricam insallah alir beni yakindaki yaa burda da böyle uzmanlar bulunmaz hint kumasi cok dolu oluyorlar offf. Bakalim ne zamana cagirir zaten 2 haftaya kadar randevu almam oglumun tatili var annemlere gidicez pasa cok özlemis yatip kalkip anneannemlere gidelim diyor.
Umarım bulursun hemen yer benim şansıma geç yumurtladım ya o arada hafta atladı yoksa iki hafta daha beklemem gerekti onlar 6 haftalık dediğinde ben 3-4 diyeceğim ama önce betamı göreyim düşün çıkacaktır 6 haftaaya göre çünkü yumurta geç oluştu

Canım merhaba etiketlemen iyi olmuş bu ara mesajlara pek bakamıyorum, ilk hsg de cuma adetim bitmişti pazartesi cekilmistim
İkincisinde adetim bitti hemen ertesi gün çekildim ben. Doktor akıntı vs. İle ilgili bisey demedi bana benimde yoktu ama bi sorun olacağını düşünmüyorum zaten senin 10. Gününmüş artık tamamen kesilmiş olabilir🥰
Sagol canım .. sen nasıl oldun..iyilestinmi .. İnshaAllah bundan sonra rahat gebelik geçirirsin bari 🤲🏻🤗

Bende şok oldum dengemi bozdu alt üst etti beni resmen insan duyunca acabamo demeden edemiyor bir dahada aramam sormam bile yani kendi sorarsada bekliyorum daha belli bir şey yok dicem artık bilsem bile sanki kimyasal olsa sevinecek gibi hiseettim
Allah korusun İnshaAllah sağlıklıdır.. telaş etme sen.. nezaman kan vericeksin tekra?

M

Maalesef geldi canım, çok erken adet oldum, bi ayda iki kez ara kanama mı neyse bilmiyorum.
üzülme kuzum önümüzdeki ay yine denersin burda bizler destekçiniz. ❤️ sen bi doktora gitsene iki kez hasta olmak ne biliyim belki başka bir şey vardır ? ya bide şöyle bir şey var mesela annem en küçük kardeşime hamileliğinde adet olmuştu. Acaba ikinci adetinde böyle bir şey mi ki

Kizlar selam, bata 5 gun var.supheli iliskiden 11 gun gecti.erken hamilelik testi aldim.silik cikti.sizce belirgin cikmasi gerekmez mi erken hamilelik testinde.nirmal testte hic cikmamiati dun. Daha once kimyasal gebelik gecirdim cok korkuyorm
ben normalde paylaşılan testlerde ikinci çizgiyi göremem ve kızlar üzülmesin diye de yorum yapmam ama bunda görünüyor canım. Çok erken bir süre 11 gün hem daha batına 5 gün var. Cumartesi bir daha yap ve bizlerle o güzel haberi paylaş. 😍 bu arada avokado yemeyi sakın ihmal etme ❤️

Canım inşallah iyi haberler alırsın bende aynı senin gibiyim 3 gün var regle ama 2 gündür belim çok kötü belimden bacaklarıma vuran bir ağrı resmen kıvrandırıyor ve dermanımı kesiyor nırmalde bu ağru regl olunca olur regl öncesi sadece şişkinliğim olur benim ama iki gündür ha geldi ha gelecek diyorum ama yok. Güzel haberler verirsin umarım 🤗
canım test yaptın mı?

Benimde yüzüm yaniyo bugün boyle yanaklarimdan ateş çıkacak gibi fotoğrafı var mı testin kafayı yedik iyice çıkmadı artık bu saatten sonra çıkmaz heralde sabah ararım sağlık ocağını
canım aklımız sen de kaldı haberde vermedin? gece de olsa mutlaka çıkmıştır 😍 hadi bizlere çok çok güzel haberler ver 🙏

Allah razı olsun.Eminim çok güzel bir anniş olucaksın.Sabırsızlıkla güzel haber vermek istiyorum hem eşime hem siz değerleri anne adaylarına.Umarım çok çok güzel hamilelik dönemi yaşarız birlikte.Mutlaka bat tarihimde etiket yaparim.İyi geceler 🥰🤍
İnsallahhhh dualarım seninle 😍🤲❤️

X