Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederm darısı senin başınaa ve isteyen herkesin 😍Bata ben 4 gün varken yapmıştım negatif çıkmıştı kuzum 😌
Bat günü yaptım pozitif çıktı ertesi gün direk kan verdim beta 120 çıktı 2 gün sonra yine kan verdim 368 olmuştu 😍 2 kattan fazla artmıştı ve doktorum yarın için randevu verdi bakalım insallah yarın keseyi görebilirim 😍 etiketle beni bat tarihinde ❤️
Belirti olarak canım battan sonra belli oluyor aslında genel olarak adet belirtleriyle aynı önemli olan adetin gecikmesi bende gecikme oldu sonra göğüslerim şuan çok daha hassas ve sık idrara çıkıyorum 😌
Allah razı olsun.Eminim çok güzel bir anniş olucaksın.Sabırsızlıkla güzel haber vermek istiyorum hem eşime hem siz değerleri anne adaylarına.Umarım çok çok güzel hamilelik dönemi yaşarız birlikte.Mutlaka bat tarihimde etiket yaparim.İyi geceler 🥰🤍

Yok maalesef çıkmadı daha sabah çıkar heralde artık 😕
Kız insan uyku uyuyamaz bu ne böyle bizede cankeş etti.heveslendim baktım yazmışmısın diye baktım çıkmamış abuuuu bende test yaptım çıplak gözle ancak görülüyor ama normal testti gölgemsi 😊 beni acaip sıcak basıyor bugün yeni başladı birde mide ekşimesi falan yaşayan varmı acaba tuhaf oluyor bana

X