Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak canım benim testim 115 çıktı beta sonucum 🥰🥳🥳🥳 var bebiş
🙏🙏tebrik ederim sizi de 🥰🥰inşallah bende güzel değerler alırım doktora gittiğimde .Hemen doktora gitmeli miyim ? Yoksa brz daha zaman geçmesini beklemeli miyim ? Kese oluşumu için filan ne kadar süre beklemek gerekiyor doktorunuz bilgi verdi mi size ?

Kızlar benim umutlar mart ayına kaldı.

Eklentiler

• _20220221_230221.JPG
    _20220221_230221.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 69
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar
Biliyorsunuz ben kaset testte çift çizgiyi görmüştüm. Kan testi yaptıramadan yurt dışına gittim ve bugün geldim. Bugün adetimin geceli 5 gün oldu. Uçağa binmeden önce pıhtı şeklinde parça geldi ve adet kanaması şeklinde kanamam başladı. Sizce neden olabilir? böyle bir durum yaşayan var mı aranızda sizce kimyasal mı yaşıyorum 😔 ilk gebeligim de kürtaj ile sonuçlanmıştı. Ne yapacağımı şaşırdım çok üzgünüm ☹️

Biliyorsunuz ben kaset testte çift çizgiyi görmüştüm. Kan testi yaptıramadan yurt dışına gittim ve bugün geldim. Bugün adetimin geceli 5 gün oldu. Uçağa binmeden önce pıhtı şeklinde parça geldi ve adet kanaması şeklinde kanamam başladı. Sizce neden olabilir? böyle bir durum yaşayan var mı aranızda sizce kimyasal mı yaşıyorum 😔 ilk gebeligim de kürtaj ile sonuçlanmıştı. Ne yapacağımı şaşırdım çok üzgünüm ☹️
Hcg baktırırsan cıkar canım kan verdin mi gelince

Yaa kızlar benimde adetime 4 gün kaldı. Tüm belirtiler var. Ama test yapıyorum negatif çıktı. Ve 2 gündür koku hassasiyetim fazlalaştı. Son adet 27 ocak 29 günde bir adet oluyorum. Hangi testi önerirsiniz.

Canım kan verip hcg ölçümü istemi yapmak zorundasın çünkü kimyasal olmuş olabilir parça halinde pıhtı bende atmıştım kimyasal Olmuştu.ama bunuda takip etmek sıfırlanıp sıfırlanmadığına bakmak zorundalar çünkü anneyi zehirleyebilir

🙏🙏tebrik ederim sizi de 🥰🥰inşallah bende güzel değerler alırım doktora gittiğimde .Hemen doktora gitmeli miyim ? Yoksa brz daha zaman geçmesini beklemeli miyim ? Kese oluşumu için filan ne kadar süre beklemek gerekiyor doktorunuz bilgi verdi mi size ?
Canım benim ikinci gebeliğim öncekinde 5. Haftada kese görmüştük 6. Haftada kalp atışı duymuştum o kürtaj oldu ama bu civarlarda oluyor bir anormallik yoksa doktora gerek yok şu an 🤗

Canim hic adet duzensizligin oldumu? 4 günde gecmis birde adetinden. Benimki duzenli ama mesela yilda 1-2 kez mevsim degisikliginde 1 hafta öne yada ileri gider. Öyle bir durum olabilirmi? Allahtan umut kesilmez, insallah kisa zamanda kavusursun ikinci bebisine

Torun sevgisi başkadır eminim maşalallah 🥰🥰🥰 bende yeni başladım bugün yani 😂 bi sıkıntı olur mu acaba

Torun olunca beni unuttular :) planli gebelikte 6 ay kullanmak sart yoksada zaten simdi basladin sorun olmaz diye dusunuyorum canim. Ben de 6 ay oldugunu biliyordum ama olur mu olmazmi, yapsakmi yapmasak mi ikilemi vardi hep ikinci cocuk icin ondan gec basladim. Bundan sonra her gün düzenli kullan. Kimilerine kilo yapiyor, banada yapmisti ilk hamilelikten once de ama bu kez bi daha okudum bir ana ögünden önce icin yaziyor ona dikkat ediyorum zaten ustune yemek yemis oluyorum hemde istahim yok psikolojik mi cok kilo alirim diye yine yoksa bebekten mi bilemedim.

Hiç umudum yok anlamadım ağrım sızımda yok hayırlısı artık uzulmemizle kaldik.
Canim agrim sizim yok derken adet öncesi sendromumu yasamadin yoksa belirti olarak mi yok dedin? Bende adet belirtisi olmadi sinir olmustum 12 gün önce agrimaya baslayan memeler agrimadi bir turlu ama tabi hamilw olduguma da ihtimal vermiyordum ya ondan gec baslamis

Bazı doktorlar 2 kez kan istiyor değer artışını sağlıklı görmek için. 5 haftanında ortalarına doğru kese için çağırıyorlar. Doktorunuz varsa konuşun o yönlendiriyor sizi

Kızlar bn regli olmadım hatta sanki reglin yeni bitmişçesine herşey normal hiç bir belirtim yok Dr dan randevu alıp kan vermeyi deneyeceğim

X