Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O uzayan geçen gün oldu bu kremsi dün oldu bilmiyorum bnde çok heyecanlanıyorum baba ne oluyor diyorum sonuçta bugün değilde yarın mı test yapsam diye düşünüyorum bana amaçlarım çok testim kalmadı erken gebelik olan bugün 12.gün

Canim sen normal kaset test mi yoksa erken gebelik mi yaptın benim normal kaset bu şekilde negatif malesef
Canım ben erken gebelik testi yaptım yok maalesef negatif moralim çok bozuldu ama moral bozmamaya çalışıyorum oğlumda 4 gün önce kan testi değerim 6ydı. 6 değerle öğrenmiştim sonrasında arttı. Yani onda da idrar testi yapmış olsaydım negatif çıkacaktı.

Canim o zaman bir gün daha bekle garanti olsun, sabrin varsa aslinda 14. gunde de yapabilirsin. Merakla bekliyorum hayirli haberini insallah

Cnm bende hamileyim

Ya inşallah canım Allahtan ümit kesilmez bende moralimi bozmamaya çalışıyorum aslında battan önce yapmamak en iyisi ama dayanamıyoruz malesef o zaman kaset testte de çıkmaz dimi varsa bile

Ya inşallah canım Allahtan ümit kesilmez bende moralimi bozmamaya çalışıyorum aslında battan önce yapmamak en iyisi ama dayanamıyoruz malesef o zaman kaset testte de çıkmaz dimi varsa bile
Tabi canım bi sitede yazan bilgiye göre hCG değeri 20-50 mIU/mL’nin altındaysa test sonuç vermezmiş. Hcgnin 5in üzerinde çıkması hamile olduğumuz anlamına geliyor. Dolayısıyla hala 20nin üzerine çıkmamış olabilir.

Benim prospektüste 5-50 aradı yaziyo ama laboquick marka kaset tes az önce tekrar yaptım hafif pembe bi çizgi görüyorum sende bi bakar misin

Eklentiler

• 20220220_131440.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 77
  • 20220220_131405.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 77

Eklentiler

• 20220220_132014.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar kuruma çizgisi pembe olmaz dimi gittikçe belirginleşen bi çizgi var ama ilk dakikalar yok gibiydi

Eklentiler

• 20220220_132338.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 71
  • 20220220_132301.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 73
  • 20220220_132014.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba bende 2 aydır bu markanın gebelik testini kullanıyorum ve hiç bir şekilde kuruma çizgisi dahi çıkmadı. Siz hamile olabirsiniz pozitif bence

Merhaba bende 2 aydır bu markanın gebelik testini kullanıyorum ve hiç bir şekilde kuruma çizgisi dahi çıkmadı. Siz hamile olabirsiniz pozitif bence
Yaa inşallah ama benim reglin 2. Günü falan yapılan hormon testlerinde bile bhcg genelde 1.20 falan cikiyo onu algiliyo olabilir mi acaba

Canım bende görüyorum ay çok heyecan yaptım yarın kan ver
Gecen ayda boyle oldu ama kan verene kadar 4 gun falan geçti 1.33 çıkmıştı değerim sonra da adet olmuştum kimyasal diye düşünmüştüm bu sefer yarın sabah tekrar test yapıp kan vereyim en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…