Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar soğan suyu ve incir prolaktini TSH ı yükseltiyor mu? böyle bir durum yaşayan oldu mu? Biraz araştırdım ama doğru düzgün bilgiler bulamadım doktorlara zaten bişe sormak ne mümkün. kasım ayında ben soğan suyu ve incir tüketimi ile TSH ve prolaktin arşa kadar yükselmiş sağolsun. İlaç verdi doktor ömür boyu kullanacaksın dedi. Yani ömür boyu kullanılacak bi durum mu acaba doğru düzgün bi cevap alamadım.
Canim incir prolaktin yukseltiyormus

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@oznurvarol26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@niloveege2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
F Fbbffb 4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
minezmn41 minezmn41 5 Şubat
@Semsem215 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@Zeyzepp7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@esil283711 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Devakus15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@Brckrks18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
@Bir_Mumine20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
Merhaba canım bende geldim :) eklemeyi bilmiyorum rica etsem beni de eklermisin 18 Şubat :)

Bu ay sadece bir defa değerlendirebildik hissettiklerim belirtilerle çatlama gibiydi ben grip gibi oldum eşimin işleri çıktı tek seferde bakalım bu ay da öyle oldu Rabbim hayırlısını versin :KK42:

İnşallah canım ya inşallah 🥰

Bat i bende bilmiyorum belli olmuyor bazen 30 günde oluyor bazen 33 bazen 34 😁 normalde ocak 30 dan 33 ocağa kadar beklemeliyim
Karisikmis seninki 😀benim 28sabh saatlerinde olurum saatim bile sasmazz 😀 canım ozamn 28 gibi git bence çıkar artikk biseyler ins

Ya biyopsi yaptilar sadece parca alip baktilar temiz cikti. Zaten ben sogan suyu falan yaptm demedim doktora.birden cikti zaten hemen biraktim yapmayi.hormonlarada onun icin baktadim bebek icin baktrdim onun icinde degerlerin iyi dediler. İyi huylu ciktigi icin ona baadilar.her kadinda cikabilir dediler.ama ben 3-4 ay ugrastim bu konuyla.
Ne kistiydi canım

Karisikmis seninki 😀benim 28sabh saatlerinde olurum saatim bile sasmazz 😀 canım ozamn 28 gibi git bence çıkar artikk biseyler ins
Evet hep ortaya karışık oluyorum 🤣 ben insülin hastasıyım kilom arttıkça günlerim uzuyor. Bide yumurta tembelliği var . Bir kez doktoruma gittim neden uzuyor diye. Oyh beni bu azarladı. Ne bu insulinin hali sen daha kaç yaşındasın zayıfla az blah blah blah :KK67::-)
Amin canimm bitkisel çok bişey yapmak istemiyorum o yüzden bu sefer başka yeri bozuyoruz
En guzeli doktora gidip herseyi yaptırmak ve ovulasyon takip etmek. Bitkisel şeyler evet güzeldir doğaldır fakat fazlasıni miktarını biz bilemeyiz bunun uzmanı değiliz. Birine yaradı diye bize yaramaya bilir bence çok tehlikeli

Aynen canım bu ay ceviz avakado yoğurt hergun yumurta yiyorum. Yumurtayı geliştiriyoruz. Bide dvit folic1 içiyorum doktor verdi. Öyle kür falan yapmıyorum . Sağlıklı çeşitli beslensek yeter
Avokado da bir süre yenmesi gerekiyor galiba onunla ilgili de baya iyi şeyler okudum da . Senin yöntem güzelmiş inşallah bu emeklerin karşılığını Rabbim hayırlı bi evlatla neticelendirir.

Evet hep ortaya karışık oluyorum 🤣 ben insülin hastasıyım kilom arttıkça günlerim uzuyor. Bide yumurta tembelliği var . Bir kez doktoruma gittim neden uzuyor diye. Oyh beni bu azarladı. Ne bu insulinin hali sen daha kaç yaşındasın zayıfla az blah blah blah :KK67::-)

En guzeli doktora gidip herseyi yaptırmak ve ovulasyon takip etmek. Bitkisel şeyler evet güzeldir doğaldır fakat fazlasıni miktarını biz bilemeyiz bunun uzmanı değiliz. Birine yaradı diye bize yaramaya bilir bence çok tehlikeli
Aynen. Canım saglilli çeşitli beslenmek en iyisi. Omega3kullanmis biri. İlacı yerine her hafta balık yemek faydalı çünkü başka yeri bozuyor. Bende bu ay çeşitli yumurta geliştirici şeyler yiyeyim dedim ceviz yumurta yoğurt balık bunların zararı olmazz.ben doktorada gittim geçen ay herseyim yapıldı amh hsg hormon vajina ultrasyon temiz cikti

Kızlar merhaba yumurtlama günlerimde bir dolu bir boş şeklinde birlikte olduk 15-21 ocak arası. kasıklarımda ağrı oluyor ve çok uykum geliyor acaba hamilelik belirtisi olabailir mi?? bu ikinci gebeliğim ilkinde de çok uykum gelirdi. sizce testi ne zaman yapmalıyım 😍😍😍 ayyy çok heycanlıyım. ilk gebeliğimde hemen olmuştu. sanki bunda olmayacak gibi hissediyorum 😶😶

lezyon cikti göğüsumde ama iyi huyluymus sogan suyu kurunu yaptigimda cikti ben ona yordum birden cikti
Tuhh canım dikkat et yaa oyle şeyler benimde rahimde kist var fakat hicbisey yapmıyorum ters etki yapar diye doktor bişey yok dogurganligina iyi dedi öyle bekliyom

Avokado da bir süre yenmesi gerekiyor galiba onunla ilgili de baya iyi şeyler okudum da . Senin yöntem güzelmiş inşallah bu emeklerin karşılığını Rabbim hayırlı bi evlatla neticelendirir.
Aminn canimm..avakadoyu ben zaten çok severdim. Yumurtayı geliştirme ve tutunmasinda yardımcı oluyomus öyle olunca her gün yarım şeklinde yiyorum ins faydası olur

Aynen. Canım saglilli çeşitli beslenmek en iyisi. Omega3kullanmis biri. İlacı yerine her hafta balık yemek faydalı çünkü başka yeri bozuyor. Bende bu ay çeşitli yumurta geliştirici şeyler yiyeyim dedim ceviz yumurta yoğurt balık bunların zararı olmazz.ben doktorada gittim geçen ay herseyim yapıldı amh hsg hormon vajina ultrasyon temiz cikti
Ama saydığın yiyecekler bizim rutin yememiz gereken şeyler. Folik aliosun demi
Kızlar merhaba yumurtlama günlerimde bir dolu bir boş şeklinde birlikte olduk 15-21 ocak arası. kasıklarımda ağrı oluyor ve çok uykum geliyor acaba hamilelik belirtisi olabailir mi?? bu ikinci gebeliğim ilkinde de çok uykum gelirdi. sizce testi ne zaman yapmalıyım 😍😍😍 ayyy çok heycanlıyım. ilk gebeliğimde hemen olmuştu. sanki bunda olmayacak gibi hissediyorum 😶😶
Test için erken 😌 bende senin gibiyim. Görende ilk çocuğumuz zanneder 🤣 ilk yawrun kaç yaşında. Vallahi herkes diyorki 2ciye daha çabuk gebe kaliosun

Aminn canimm..avakadoyu ben zaten çok severdim. Yumurtayı geliştirme ve tutunmasinda yardımcı oluyomus öyle olunca her gün yarım şeklinde yiyorum ins faydası olur
Nasıl yiyiyorsun onu 🤢 tadını beğenmedim

X