Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haftasıyla gösteren test hangisi ben bilmiyorum da
Bu var clearblue ama bu 2-3 hafta olayi nedir bilemedim cunku 2-3 hafta arasinda idrarda cikmiyor daha yerlesme dönemi oluyor yada o 2 haftadan sonrasinda yapilirsa böyle hesapliyor olabilir prospektusde yazani hatirlamiyorum

Eklentiler

• CE21AE60-EE4B-438F-9287-F409F81A1440.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 85
Amin kuzum .insaAllah güzel haberler alırız belirtilerin baya cokmus senin ne zaman test yapicaksin ?

Az kaldi senin o zaman bekleyelim bakalim anlarsan bizede anlatirsin :)

Benimde bat 19 u benimde bugün çok yorulunca sağ kasigima bir batma girdi uzun süre devam etti şuan ara ara hareket edince batıyo sizinde öyle mi ? Bu arada 16 sında test yapmıştım negatif çıktı
Benim akşamüstü oldu şuan yok tık tık etti öyle bi yokladı bikaç saat

Ama işte pembe akıntı yerleşme kanaması da deniliyor ya karışırsa onu adet olucam diye düşünme hemen en kesini testler

Bu var clearblue ama bu 2-3 hafta olayi nedir bilemedim cunku 2-3 hafta arasinda idrarda cikmiyor daha yerlesme dönemi oluyor yada o 2 haftadan sonrasinda yapilirsa böyle hesapliyor olabilir prospektusde yazani hatirlamiyorum
Bu son ilişkiden 14 gün sonra en erken kullanılıyor diye biliyorum.

Sen at bi bakym bulursan.Bilemedim ben komple heryerini yıkadım gitmedi hala aynı pembe.Uyku da girmiyo gözüme sinir oldum Sabah olsa da test yapsam ya sabır

Ama işte pembe akıntı yerleşme kanaması da deniliyor ya karışırsa onu adet olucam diye düşünme hemen en kesini testler
Mesela o akintim benim hep olur ilk adetimden beridir hic degismez, hamile kaldigim ay olmadi, birde eger yerlesme kanamasi olarak dusuneceksem yumurtlamanin 5. gününde gelene yerlesme kanamasi diyebilirim mesela ama iste ondan bile emin degilim. Artik ne olacaksa olsun olmadi önümdeki maclara bakayim :)

Kızlar Bu sabah testim ama hala koyulaşmamış

Eklentiler

• A035592E-8EA4-4F34-9268-E55853EE5D11.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…