Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ovulasyon testi o tam pik çıktı o ona mellenwrek gebelik yaptım
Hayatım az önce paylaştığın soldaki pik değil.T nin C den daha koyu çıktığı durumda pik oluyo.Sabah çoklu paylaştıkların arasında pik görmüştüm hatta ondan sonra test yap dedim ben sana ama o test bu test değil

Hava soğuk olduğu için işe eşim bırakıp alıyor kan testini ona söylersem ortada hiçbi şey olmadığı halde epey heveslenir diye o seçeneği pas geçmiştim. Pzartesi 12. Gün test yaparım adet olmazsam sonucumu da buraya atarım bi şeyler var gibi olursa Allah bağışlasın o yumurtacığı gelmek isteyince geliyorlar işte biz ne kadar istesek boş

Kizlar selam bir sorum olacak. Corona olduktan sonra adet duzensizligi yasiyorum ondan once gebelik dusundugum icin doktora gitmisdim hersey normal cikmisti. Ayni durumu yasayan vrmi aranizda acaba

İçimden dua edicem bu gece bu ay çok ettimm inşallah hayırlısıyla hamile sayılırım yarı kabul olur
Bana et bakalım azıcık.Sabahı zor edicem gibi şu batma beni çok gerdi.Neden olduğu belli değil regl mi olucam pozitif mi görücem bitmedi derdim kederim ya

Gebelik testi yaptım canm ondan sonra Bu iste

Eklentiler

• IMG20220217170248.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 49
Canım ya batma bende de var sende kaşıkta mı rahim de mi bende rahimde oluyor göbeğin aşağısı tam olarak sen ne yaptın test yaptın mı merak ettim seni
Sabah yaptım tekrar sabah yapıcam regl olmazsam eğer.batma da yumurtlama zamanında bi yoklar ya bölge olarak tam orda.Başka nası tarif edebilirim bilemedim

1-2doğru bilgi devamı şöyle üzerine bir iki damla su bırakınca (idrar bırakılan yere) gitmiyor ve testin rengi mavi kırmızı mor pembe neyse o renk oluyor ama kuruma çizgisi ya gölge gibi Oluyor ona dikkatli bakınca t çizgisi yeri boş gibi duruyor bant var gibi örnek bulursam atayım bunlar kuruma çizgisi olayı

Aminn tesekkur ederim Allah isteyen, bekleyen herkese bu duyguyu yasatsin insallah. Anladim tatlim, hayirlisi olsun hakkinda insallah olur

Canım ya batma bende de var sende kaşıkta mı rahim de mi bende rahimde oluyor göbeğin aşağısı tam olarak sen ne yaptın test yaptın mı merak ettim seni
Senin bat ne zaman canim? Benim akintim sulu beyaz gibiydi bu gün sabahtan beridir su gibi sadece birde yanlis hatirlamiyorsam eger o lekelenme geldikten sonra yani yumurtlamanin 5. gününden beridir sürekli olmamakla birlikte benim de göbek deligimin bes parmak asagisinda sagda agrim var ara ara baya aciyor hissediyorum. Bu arada gögüslerimde agri basladi ama adet agrim gibi degil asirida degil. Alti ortasi agrimiyor ikisininde dis tarafi aciyor elledigimde

Göğüste tam yerini bilmiyorum ağrının ama genel olarak çok acı veriyor du kimyasal gebeliğimde benim bat 23 diye düşünüyorum bugün test yaptım şöyle çıktı

Eklentiler

• B578BE16-703F-4D86-86ED-9494F11E27B6.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 56
  • 5DF58C91-B599-48FE-8136-DDDC9A412E97.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…