Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin amin inşallah isteyen herkese nasip etsin Ben bu ay ovulasyon testi ile takip ettiğim için o kara deliğe düştüm resmen ve bi şeyler araştırmaktan kendimi işe bile veremiyorum beklemek zor inşallah sabrın sonu selamet olur hepimiz için

Ben ilk hamileligimde de böyleydim o zaman tabi ovulasyon testi hic kullanmamistim sansmi desem ne desem tesaduf iste idrar yolu enfeksiyonu olunca acil kadin dogum hastanesindeki urolog+kadin dogum doktoruna yollamak zorunda kaldi cunku ustten yumurtaliklari göremediler ultrasonla o doktorada gidince alttan bakti yumurtayi gördü, banada gösterdi üzülme bak burda bir yumurta var dedi hatta agir antibiotikte kullandim o gün cok sukur 5 yasina girecek o yumurtacik Bu arada tr de iseniz 10. günden itibaren kan testi yaptirabilirsiniz. Benim oyle bir sansim yok pasa pasa hatta saniye saya saya bekliyorum o kadar ki gecmiyor zaman. Bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandim hakkimizda hayirlisi

Kızlar kuruma çizgisiyle ilgili aydınlatabilecek olan var mı beni ? Araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgiler
1.Biraz zaman geçtikten sonra olurmuş
2.Rengi pembe değil başka bi renk ya da t çizgi yerini belli edicek şekilde bi boşluk gibi olurmuş
Bunlardan farklı bişey bilen ya da bunlarla ilgili doğru-yanlış diyebilicek biri var mı ?

10 dk sonra çıkıyor benim bildiğim ve gri yarın ikisini karşılaştırıp atayım sana geçen ay gri oluyordu hep benim bu kırmızı pembe gözüküyor su olayı hikaye bence bende tuttum çünkü geçen ay

Kendimi rahatlatmaya çalışıyorum yarına kadar.Benim pembe ve 10 dk geçmeden çıktı mesela

Kendimi rahatlatmaya çalışıyorum yarına kadar.Benim pembe ve 10 dk geçmeden çıktı mesela
Bak şöyle söyleyeyim benim ilk gebeliğimde damlatır damlatmaz t çizgi oldu silikti ama vardı geçen aykiler 8-10 dk içinde çıkıyor bugün yaptıklarım 2-5 dakika arasında çıktı yani yine damlatmayla birlikte neredeyse

Ya senin test zaten kıyas kabul etmiyo aşkım ben burdayım diyo.Soru işaretli çıkan benimki.Ben kendime cevap arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…