Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım yapmadım ilk idrarda bu kadar silik çıkan test gün ortasında hayatta çıkmaz üzer beni
Canım en iyisi kan vermek işte bunlar çok kafa karıştırıyor. Bende de sonra koyulasiyor mu diye aldığım kaset testler bozuk çıkmıştı negatif gibi gösteriyordu. Kan vermeseydim üzüntüden kahrolurdum artık. Elinde test varsa yarın sabah tekrar yapıp bi kan ver bence

Maxijuno kullananlar internetten aldıysa hangi siteden aldı acaba ya da alabilcegim güvenli site önerebilcek var mı trendyoldan alamıyorum su an nedenini anlamadım

Canım en iyisi kan vermek işte bunlar çok kafa karıştırıyor. Bende de sonra koyulasiyor mu diye aldığım kaset testler bozuk çıkmıştı negatif gibi gösteriyordu. Kan vermeseydim üzüntüden kahrolurdum artık. Elinde test varsa yarın sabah tekrar yapıp bi kan ver bence
Eşim test almaya gitti şimdi sabah da denicem zaten yarın Regl olmazsam en belirleyici o olucak benim için.cumartesi gece Ya da pazar sabah duruma göre kan vericem

Yaa 😏 olsun kuzum varya her ay yeni bir başlngıc demek vardır hersey de bir hayır. Ve insan ne zaman düşünmeyi bırakırsa o ay oluyo gercekten cübkü stres yumurtalarımızı falan etkiliyor sanırım.
Evet canım haklısın gerçekten ilk defa bu ay ciddi olarak denedim, ovulasyon testi ile takip ettim insan umut ediyor işte olur gibi geliyordu. Nasip değilmiş demek ki. Ama önümüzdeki ay kararlıyım erkenden test yapmıcam beklerim günün geçmesini
[/QUOTE]
Dua ederken hep ayrıntı ver ben önceleri hep evladım olsun hayırlı olsun diye ederdim Allah bana 2 tane evlat verdi ama yasamadılar. Bazen olmanasındada hayır var ben buna canı gönülden inanıyorum cünkü önemli olan hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlatlarımızın olması emin ol. Hamile kalmak işin heyecanlı kısmı gerisi tamamıyla bir bekleyiş ve korku. Ben öyle saglıkloydım ki etrafımdaki insanlar dan cok hamile vardı biri neler yasadı sakır sakır kanardı acillerde gecti günleri ama öyle cok kuran okumus günlük binlerce zikir cekiyor Du ben ise hep sonra yarın yaparım derdim. O yasama diye düşünülen kadının bebegım dogdu ve sana söyle söyliyeyim öyle bir cocugu oldu ki cocuk sanki nur sacıyo cocuk sürekli gülüyo ben hayatımda bu kadar güleç yüzlü kalbi ısıtan bebek görmedim oysaki herkes ona bebegi ölücek gözüyle bakardı kocası korkudan 10 kilo vermiş bu sürece bu arada dogal yollarda hamile kalmamıs tı neler yasadı bir evlat sahibi olmak için senelerce. Ama bak onun bebegi simdi kocaman oldu onu kucagıma aldıgım da yüzüme bakıp uzun uzun gülümsedi inan bana kalbim sevgiden catlıycak sandım. Yani kısacası bu sürec yalnızca Allahın elinde inan bana ben o ikizlerimi dogurana kadar 2 gece boyunca anons dinledim bilmemne bey dogum hanenin önüne bekleniyorsunuz diye kimse yoktu yanımda kimsede inanmak istemedi ben bu kadar saglıklıyken böyle olduguna. Kalbini ferah tut ve unutma Allah sana kalbindekini verecek ve seni hoşnut kılacak canı gönülden inanıyorum buna

Adetine kaç gün varken başlamıştı bu baylar, sormuşsanız hatırlamıyorum.
Hayırlı olsun ultrasonla netleştirmişsin, alttan oldu di mi?
Canım 3 gün varken adetime hissettim daha çok kramp seklinde oradaki yumurta döllendi sanırım ultrasonda da sol tarafımdaki yumurtanın çatlamış olan kısmını gördük. Cumartesi kan değerinin artmasıyla tam belli olcak insallah

Yaa benim gibi, OCAK ayında bende pozitif gördüm ama kimyasal oldu, bu ay var mı sende birşeyler😊 15 Şubat'ta benim kanda 72.31 çıktı yarın testi tekralayacağım doktor gel dedi inşallah devam eder kimyasal dan korkuyorum tekrar çünkü adet günüm yarın bakalım betahcg kaç çıkacak inşallah yükselmiştir amin
İnsallah yükselcek canım benimde bugün regl günüm beta hcg 120,53 çıktı. Cumartesi tekrar kontrol için çağırdı bakalım 😍🤲

X