Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın değilde ertesi gün filan yap o zaman testi bulsan bile zaten orda kan testi yaptıramassın heralde. Değerin iyice artmış olur hem
Beklemek çok zor biliyosun.Şuan Türkiye’de olsam acildeydim çoktan kan vermiştim ama burda işler öyle yürümüyo tek çarem bu testler.Belki bi tık koyulaşır belki hiç çıkmaz en azından bi cevap olur.Yarın bat günüm zaten Regl olursam ya da olmazsam o da bi cevap vericek.Hiçbişey yapmadan beklemek mümkün görünmüyor şuan 😅

Amin inşallah. Bat günümü net bilemediğimden geçti ya da geçmedi diyemiyorum.(Düzensiz olduğundan)Ben 2 defa yumurtlama gördüm değişik bir şekilde. 2. Yumurta çatlaması Ocak 29 unda olmuştu. Kan testini bugün verdim.
Anladım canım benimde çok düzensiz ovulasyon denedim bende bekliyorum bakalım benim 8 inde çatladı

Beklemek çok zor biliyosun.Şuan Türkiye’de olsam acildeydim çoktan kan vermiştim ama burda işler öyle yürümüyo tek çarem bu testler.Belki bi tık koyulaşır belki hiç çıkmaz en azından bi cevap olur.Yarın bat günüm zaten Regl olursam ya da olmazsam o da bi cevap vericek.Hiçbişey yapmadan beklemek mümkün görünmüyor şuan 😅

Ay zaten bizi bu sabırsızlık mahfediyor 😂 umarım bebişin seninlediir yarın da regl gelmezz güzel haberlerini alırıız 🙏🏻🙏🏻

ay ben hastaneyi gebelik testini sormak için ararken bir şeyler aktı dedim akıntıdır herhalde gene :KK70: sonra bi baktım adet olmuşum :KK70: yoksa gidip boş yere kan verecektim, ay resmen hayat sen planlar yaparken başına gelenlermiş :KK70: inşallah senin testin pozitif çıkar canım

ay ben hastaneyi gebelik testini sormak için ararken bir şeyler aktı dedim akıntıdır herhalde gene :KK70: sonra bi baktım adet olmuşum :KK70: yoksa gidip boş yere kan verecektim, ay resmen hayat sen planlar yaparken başına gelenlermiş :KK70: inşallah senin testin pozitif çıkar canım
Valla seninkiyle aynı benimki o yüzden pek umutlu değilim açıkçası

Canım hiç belli olmaz sen gene de bekle bakalım bi, ama yani şaşırdım açıkcası ne bileyim çizgi olunca hamilelik olmuyor mu o zaman o çizgi neden çıktı hiç anlamadım 😒
Aralık ayında benim de öyle olmuştu canım aslında en iyisi reglin geciklmesini beklemek keşke dayanabilsek benim de çok ağrım var sabahtan beri sabah çizgi şeklinde az leke geldi gerisi yok inşallah hayırlısı hakkımızda

Kızlar bakar mısınız ya bu testleri anlamadım gitti bugün yaptığım test silik gibi ama belirgin ovülasyon olmuş mu fikirlerinize ihtiyacım var
IMG_20220217_161445.jpg

X