Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamanın kaçıncı günüydü?

Benim bat 19 Şubat idrarında falan koku yok zaten o kokuda çok sonra çıkmıştı diğer hamileliğimde birde şeyi çok merak ediyorum acaba bir insan her gebeliginda aynı belirtileri mi yaşar .
Bunun cevabını bilmemde ilerleyen haftalarda aynı olmuyor her hamilelik süreci.

Bunun cevabını bilmemde ilerleyen haftalarda aynı olmuyor her hamilelik süreci

Bunun cevabını bilmemde ilerleyen haftalarda aynı olmuyor her hamilelik süreci.
Bende onu merak ettim ilerleyen surec her bebekte ayrı ama erken hamilelik belirtileri aynı mi oluyor diye çünkü önceki kaybimdaki belirtilerimle şuan sadece göğsümdeki değişiklikler aynı başka da pek ortak belirti yok .o yuzden umut etmemelimiyim acaba

Bi çok belirti yaşayıp negatifi göre göre artık hiç kestiremiyorum durumu.
Testte çift çizgide görsem inanmam zor olacak.
Bat ne zaman?benim 24 ü.

İnş sen ne zaman test yapacaksın günün geçmiş zaten?

Bi çok belirti yaşayıp negatifi göre göre artık hiç kestiremiyorum durumu.
Testte çift çizgide görsem inanmam zor olacak.
Bat ne zaman?benim 24 ü.
Benim 19 u normalde 30 günde okurum geçen ay 8 gün gecikmeyle adet oldum o ypzden yine batı 30 günde 1 oluyor varsayarak 19 u diyorum yumurtlamanda 2-5 arası oldu zaten

Dr 2 milyona nasıl yorum yaptı?

Artık negatif görmekten dengem şaştı desem:)
Üzülme bi dahaki aya bekleriz ne yapalım.
Bakalım nasip adet olmazsam yine tekrarlarim .öteki kaybını 8 gün gecikmeyle öğrenmiştim o ay olursa olur artık demiştim başka bir şeye odakliydim çünkü .artık belirtiler hat safhaya çıkınca test yaptım da ogrendim

Amin seni sık sık goruyordum burda ilk bebek mi olucak canım .belirtilerin var mı birde yumurtlama lni nasıl takip ediyorsun
Evet bu ay topiğe katıldım bende ondan görmüşsündür beni:)

Yok canım kardeş olacak nasip olursa, 1,5 yıla yakındır korunmuyoruz, ovulasyonla takip ettim yumurtlamayı, 10 u çatlaması, yumurtlamayı mı, çatlamayı mı baz almalı test yaparken?

Geç mi yumurtlamıştın adete yakın?
8 gün bayağı geç çıkmış?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…