Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cidden öyle ya güya bu ay hiç takmayacaktımm hormonlar tavan yapıyor bende dün belgesel denk geldi kuşları izlerken çok duygulandım
Cidden ben sabırsız bir insanım bu tarz konularda zor bekledim bu günü bile sol gözüm hep yaşlı .geçen hamileligimde reklamlara bile çok ağlıyordum .hadi inşaAllah senden güzel haberler gelir bu sefer sevinçten ağlarız

İnşallah hepimiz çok beklemeden çok güzel haberler alırız bende malesef çok sabırsızım bu kadar uzayacağını düşünmemiştim ama nasip kısmet işte çok şükür Bi oğlum var Rabbim önce hiç olmayana versin inşallah

Evet burada çok güzel bir aile olduk hepinizi aşırı sevdim ve hamilede olsam hepinizin hamilelik haberini almadan burayı terketmeyeceğim marrtta da beraber olucam tüm desteğimle

İnşallah güzel haberini sende verirsin bize en yakın zamanda

Duaya çok ihtiyacim var canım.. çok sevinirim.. bende hamileymisim ama iki gün önce düşük yaptım şuan kanamam var .. çok yeni İnshaAllah uzun surmeden hemen hamile kalırım.. çok kısa tattım çünkü bu gebeliği..

Bendede PCOS var

Yaaaaaaaa muhteşem birşey .. ne güzel çok sevindim Allah daim etsin dostuklarinizi.. çok tatlı gerçekten MashaAllah..

Kimyasal mıydı canım sakın üzülme bende kasımda kimyasal geçirmiştim. İçini ferah tut bitanem

Hayırlısı olsun canım bizim daha ilk olucak .insan bunaliyo cidden beklerken

Rabbim en en kısa sürede nasip etsin canım test sonucunu bekliyorum inşallah güzel haberlerini alırım
Amin kuzum bugün ki testin negatif o yüzden pek beklentim yok çünkü insanların 1 hafta önceden falan çıkıyormuş ya ,bide adet öncesi akıntı olur mu ? Benim şuan akıntım var önceden hiç bu konuda kendimi gözlemlememisim yeni farkettim

Bat ne zaman canım belli olmuyor negatif olup pozitif görenler oluyor sonradan akıntı konusunda malesef benim de Bi tespitim yok çünkü benim sürekli oluyor anlayamıyorum

Kimyasal mıydı canım sakın üzülme bende kasımda kimyasal geçirmiştim. İçini ferah tut bitanem
Yok canım kimyasal değil baya düşük.. keseyi gorerek öğrenmiştim gebeliğim ama çok başındaydı olayın 10 kusur gün sonra düşük yapmış oldum ..

Bat ne zaman canım belli olmuyor negatif olup pozitif görenler oluyor sonradan akıntı konusunda malesef benim de Bi tespitim yok çünkü benim sürekli oluyor anlayamıyorum
Benim bat 19 Şubat idrarında falan koku yok zaten o kokuda çok sonra çıkmıştı diğer hamileliğimde birde şeyi çok merak ediyorum acaba bir insan her gebeliginda aynı belirtileri mi yaşar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…