Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen umutsuzluk etmek yok öyle östrojen yükselten yiyecekler yiyebilirsin dengede kalmak şartıyla bu arada östrojen düşükse pco falan var mı sende
Hayır doktor pcos tanısı koymadı hemen korunmayı bırak ve amh e baktır dedi.ama henüz baktıramadım o şokla .normalde her ay hep düzenli adet gören biriyim .adaçayı takviyesi filan yaptım biraz bir sonraki testte 11den 23 e çıkmıştı östrojen .Ama şimdi içemiyorum onu da .inşallah olur herkes sağlıklı mutlu gebelikler geçirir ve hayırlı evlat sahibi olur

Kzilar ultrasinda gozukmedi yaaa yok sanirim doktor gev yumurtlama olduysa gozukmez hemen dedi kan ver dedi ona gore eger hamilelik cikmazsa niye gevikiyor ona bakicak galiba sizce yokmu kizlar olsa goxukurmuydu
Canım daha ultrosonda gözükmesi için çok erken. Karından baktıysa hiç gözükmez. Ultrosonda beta değeri 3000lere geldiğinde gözüküyor

T nin tonlarına takılmayın diyor birgebeningünlüğü sayfası. Hatta geçen şey paylaşmıştı bir gün öncesinde neredeyse silik çıkan test ertesi gün pozitif çıkmış. Denemeye devam
Yaaa bunu duymak ne iyi geldi inşallah öyle olur

N Nasipolsunn kuzum senin de bat 14 Şubat sen test yaptın mı yumurtlama üzerinden kaçgün geçti benim 12. Günüm be sabah test yaptım hem erken gebelik testi hemde kaset test negatif

Patır patır dökülmüşüz bat 10 11 şubat olanlar olarak

Adete 4 gün kala yaptım erken biluyorum ama dayanamadım göze çarpan birşey ve mi

Eklentiler

• IMG20220209102200.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 83
Test çizgisinin bembeyaz olduğunu göstermek için iki yanında hafif çizgiler oluştu sıfır otur
R Random3 Hayat su S sedacamasal
Vay arkadaş, birimizde şöyle hayali mayali bişey bile çıkmadı. Tabii yanıltmasın daha iyi de, çok umutluyduk be yola devam bebeğim napalım, yarın bi daha denicem ben

Sağlık ocakları genelde 1000 üzerini göstermiyor. 1000< gibi değer gösteriyor. Önceki hastanede tekrar yapın yapacaksanız

Sağlık ocakları genelde 1000 üzerini göstermiyor. 1000< gibi değer gösteriyor. Önceki hastanede tekrar yapın yapacaksanız eğer.
benimde dikkatimi çekmişti 1000> yazıyor kağıtta demekki ondan

Kızlar herkese günaydın
BAT tarihim 17 Şubat baktım bugün herkes test yapıyor bende öylesine bir tane yapayım dedim.
Ama orada hayalet bir çizgi görüyorum sanki. Yoksa ben mi öyle görmek istiyorum bembeyaz bir test olabilir mi
Sizde bir bakar mısınız? Karartma nasıl yapıldığını bilmediğim için yapamadım.

Kzilar ultrasinda gozukmedi yaaa yok sanirim doktor gev yumurtlama olduysa gozukmez hemen dedi kan ver dedi ona gore eger hamilelik cikmazsa niye gevikiyor ona bakicak galiba sizce yokmu kizlar olsa goxukurmuydu
daha erkendir canım o yüzden benim kanda çıktı ama göbekten bakılan ultrasyonda çıkmadı bugün tekrar gideceğim 5 haftalık olacak tam. tekrar bakıcak korkma erken olduğu için gözükmemiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…