Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa geçmiş olsun kuzummm negatif çıkar inşaAllahh🤲🏻 Ne belirtilerin var kendini hasta gibi hissediyo musun?
Canım cuma günü sabahtan akşama kadar yürümek zorunda kaldım bi hastane bi dışarısı derken sıcak soğuk oldu sürekli yani. Akşam eve gelince tıkandım hemen burnum kulaklarım. Ben normalde de böyle olurum zaten etkilenirim hemen. Ama görüştüğüm biri vardı cuma akşamı görmüştüm onu da. O pozitif cikmis dün hastalanmislar. Bende test verdim bakalım insallah bisey çıkmaz 😪

Canım cuma günü sabahtan akşama kadar yürümek zorunda kaldım bi hastane bi dışarısı derken sıcak soğuk oldu sürekli yani. Akşam eve gelince tıkandım hemen burnum kulaklarım. Ben normalde de böyle olurum zaten etkilenirim hemen. Ama görüştüğüm biri vardı cuma akşamı görmüştüm onu da. O pozitif cikmis dün hastalanmislar. Bende test verdim bakalım insallah bisey çıkmaz 😪
İnşaAllahh çıkmaz canımm hafif bi soğuk algınlığıdır belkii bu ara herkes grip zaten. Çok dikkat et kendine güzel güzel beslen bol bol meyve yee🌼

İnşaAllahh çıkmaz canımm hafif bi soğuk algınlığıdır belkii bu ara herkes grip zaten. Çok dikkat et kendine güzel güzel beslen bol bol meyve yee🌼
İnşallah canım 2 senedir olmadım tam kalp atışını duymaya gidecekken bunun üzüntüsü bile yetiyor😪

Bende de yavaştan regl ağrısı vuruyo sankii moralim bozulduu😞 Rabbim hepimize hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşaAllah🤲🏻
Amin inşallah :KK43: benimde kasıklarım karnım ağrıyor adet gibide değil çözemedim

İnşallah canım 2 senedir olmadım tam kalp atışını duymaya gidecekken bunun üzüntüsü bile yetiyor😪
Diloş 🥺 bu gebelik niye böyle zor geçiyor öğrendin öğreneli sıkıntılar bitmedi 🥺 kuzum bol bol dua et sadaka verin.korkma birsey olmaz covid olup hamileliği sıkıntısız gecen bir sürü insan var

Ben bu sefer gerçekten elendim:KK52:31. gün hala regl olmadım ama comfort erken gebelik testi yaptım tertemiz bir test ile elendim. Hayali çizgi bile yok o kadar net. bakalım ne zaman regl olcam inş adet söktürücü kullanmama gerek kalmaz

inşallah canım ama her iki durumda da içini ferah tutmaya çalış. artık etkisi eskisi gibi değil hastalığın, gebeliğinde çok erken dönemindesin. bişeycik olmaz Allahın izniyle.

Ahh canımmm ınsallah bısey cıkmaz

inşallah canım ama her iki durumda da içini ferah tutmaya çalış. artık etkisi eskisi gibi değil hastalığın, gebeliğinde çok erken dönemindesin. bişeycik olmaz Allahın izniyle.
evet ınsallaahh benım arkadasım hem 2 aylıkken gecırdı hemde sımdı 9.ayında :KK43: sukur ıyıler

Amin inşallah :KK43: benimde kasıklarım karnım ağrıyor adet gibide değil çözemedim
Ben dayanamadım test yaptımm. Çok çok hayalet bi çizgi çıktı kararttım yine belli olsun diye. Çıplak gözle ben görüyorum ama emin olamadım 🤦🏻‍♀️ geçen gün de çıkmıştı ama hiç belirginlikte koyulaşma olmamış bu marka test mi yanlış gösteriyo acaba comfort erken gebelik testiyle yaptım yine Dilos6342 Dilos6342 H Hello Kity Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek yarın bi kan versem mi acaba kızlar çok kararsız kaldım bat 10 ya 11şubat

Eklentiler

• 0532F098-369A-44A2-9B79-B2F3737977C9.jpeg
    0532F098-369A-44A2-9B79-B2F3737977C9.jpeg
    214,4 KB · Görüntüleme: 69
  • DA2F6EA5-CD90-4914-8BCE-8702B94ABE0C.jpeg
    DA2F6EA5-CD90-4914-8BCE-8702B94ABE0C.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 74
  • F84D23E8-7865-46CB-8BD5-11A2CF8AD880.jpeg
    F84D23E8-7865-46CB-8BD5-11A2CF8AD880.jpeg
    35,1 KB · Görüntüleme: 75
Ben dayanamadım test yaptımm. Çok çok hayalet bi çizgi çıktı kararttım yine belli olsun diye. Çıplak gözle ben görüyorum ama emin olamadım 🤦🏻‍♀️ geçen gün de çıkmıştı ama hiç belirginlikte koyulaşma olmamış bu marka test mi yanlış gösteriyo acaba comfort erken gebelik testiyle yaptım yine Dilos6342 Dilos6342 H Hello Kity Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek yarın bi kan versem mi acaba kızlar çok kararsız kaldım bat 10 ya 11şubat
Ben erkenden hastalandım şimdi

X