Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım illa herkeste belirti olacak diye birşey yokkk .. kimyasaldan da olabilir gecikme ama belkide gebeliktendir.. herkesin erkenden çıkmıyor testlerde sonradan öğrenenler de var stresse sokma kendini bekle bakalım piskolojikmen gecikme yapmasin.. gebelikten dir İnshaAllah

Kızlar bende test yaptım iğnenin etkisi geçmiş(29 ocak sabah çatlatma iğnesi vuruldum) silik çizgi bile çıkmadı bat 13 şubat bekliyorum bakalım ama olmadı galiba öyle hissediyorum
Çalışkan arılardan Hayat su dayanamadın di mi bende de kesin geçti etkisi, hiç bir şey hissetmiyorum artık sıfır belirti o yüzden ben de olmadı gibi hissediyorum.. ama hissetmekle olmuyor işte.. 10u gibi kontrollere başlarız

canım ben en son 13 ocakta adet olmuştum..25 i PİK 26 SINDA ovü testinde Çatlama gördüm. yani 14.gün yapmış oldum testi.Sence adet gecikirse tekrar etsem mi ? Şimdilik negatif
Ben siliklestigi günden sayıyorum canim bugun 12.gunun bu günlerde netleşir varsa erken gebelikte çıkar zaten

Ay dur çok karışık geldi bana. Benim döngüm 35 gün civarı hatta biraz daha fazla 28.Gün sadece 5 6 damla kahverengi leke oldu ve belimin sol tarafı aşırı ağrıdı bu hangisi oluyor emin olamıyorum çünkü ilk defa başıma geldi. Sadece hafif göğüs hassasiyeti var adet öncesi olur bende. Bir de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı gelip gidiyor benim bat 15 Şubat falan

Tecrübeli arkadaşlar değerlerimi yorumlayabilir misiniz
Tsh 1.66
Fsh 5.39
Prl 22.18
Estradiol e2 106.1

Çatlama olmuştur canim

Evet kuzum ya belirti felan da kalmadı biraz üzüldüm aslında ama ben zaten kendimi hazırladım mayıs ta tüp bebek yaptıracam artık olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…