Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanki marifet cekette gibi tövbe tövbe. Vardır Allah'ın hepimiz için bir bildiği verdiği de imtihandır vermediği de. Bosverin takmayın o insanları. Kendi Ovunecek bişeyleri olmayınca Allah'ın verdigiylemi ovunmusler.

Sadece kötüsünü yaşamadıkları için düşüncesizce konuşuyorlar, kasıtlı demeyelim de.. damdan düşenin halinden sadece damdan düşen anlar yani. Sen de hassas olduğun için daha alıngan oluyorsun, boşver be kuzum at arkana gitsin.. bu kadar hassasiyet sadece sana zarar. Tabii ki olacak, sadece doğru zamanı bekliyor

Benim etrafımda böyle insanlar yok canım.Kötü kalpli insanları takma değmez.Sakın zaaflarını ,zayıf noktalarını anlatma ,hep ordan vururlar.Seni mutlu eden,huzur veren kişilerle vakit geçir Eğer bu hadsiz insanlar iş yerindense hadlerini bildir,muhattap olma..

Ne güzel söyledin takmamaya çalışsamda inciniyorum belki kötü niyetle söylemiyorlar ama ben cidden cok sarsılıyorum sorun bendeymiş gibi kendimi yetersiz hissediyorum cevremi değiştirmem gerekiyor sanırım

Bende bir dha yapmiycam, geçen yıl baya yapmıştım pik çok gördüm ama nasip olmadı iki ay yaptım bu sene ama daha almiycam sıkıldım artık, hiç bişey yapmaycam bir süre
Bencede canim stres oluyo yumurtlama gördüm görmedim diye. En azından ona kafa takmazsin.ben hiç yapmadım. Bı ay yaptım sadece

Evet en zayıf noktadan vuruyorlar be.çn her ne kadar konuyu açmasamda cevremde hep bi bebek muhabbeti dönüyor cok yoruldum sanırım

Ne güzel söyledin takmamaya çalışsamda inciniyorum belki kötü niyetle söylemiyorlar ama ben cidden cok sarsılıyorum sorun bendeymiş gibi kendimi yetersiz hissediyorum cevremi değiştirmem gerekiyor sanırım
Bende benzer sebeplerden tüm arkadaş çevremi degistirdim. Pişman da olmadım. 40 tane böyle arkadaşın olacağına 1 tane düzgün olsun. Modunuzu aşağı çeken insanlardan uzaklaşın. Bir süre sonra nasıl özgür hissedeceksiniz bir bilseniz.

Son günlerde buluşmuyorum kimseyle hep burada takılıyorum bakıyorum herkes benim gibi modum yükseliyor resmen

Onlardan çok var canım.. ben 39 yaşındayım ve 6 ay önce evlendim.. gülüp geçeceksin çünkü bekarken de evliyken de tek çocukluyken de hatta çocukların üzerinden üstünlük taslamaya çalışanlar hep olacak. Boşveeer, aa öyle mi, de konuyu değiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…