Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarım saat yeterli o zaman canım ama ürolog bize kadında gevsesin yoldan gecsin spermler dedi ona da dikkat et bikac ay bakalım sperm sorununuz yoksa bi sekilde olur sizin Allah'ın izniyle
Sadece spermin şekline bakmamışlar onun dışında sayısı hızı iyiydi ürolog tıbbi açıdan olmamasına engel durum yok demiş benim de hormonlarım iyi regl düzenli ama neredeyse bir yıldır olmadı tabi bu bir yılda bazı aylarda her gün üst üste de denedik bazen yatmadım vs vs son 4 5 aydır doğru deniyoruz inşallah rahim filmine gerek kalmaz ondan baya korkuyorum

Sadece spermin şekline bakmamışlar onun dışında sayısı hızı iyiydi ürolog tıbbi açıdan olmamasına engel durum yok demiş benim de hormonlarım iyi regl düzenli ama neredeyse bir yıldır olmadı tabi bu bir yılda bazı aylarda her gün üst üste de denedik bazen yatmadım vs vs son 4 5 aydır doğru deniyoruz inşallah rahim filmine gerek kalmaz ondan baya korkuyorum
Korkma canım herkes de bir değil inşallah saglıkla bir bebişin olur 💕

Kizceler neler yapiyosunuz bat gunu yaklaşanlar heyecan doruktadir smdi inşallah hepiniz pozitif haberler verirsiniz kuzucuklar😘 benim durum hala vahim.adetimin 3.gunu olması lazımdı hala gelen giden yok bat günü kan değerim negatif ti pozitife dönmez heralde artık da bali adetim gelsede su yumurtlamayi takip etsem😏 bu ay doktora falan gtmiycem Allah ne verdiyse devam😁
Bat yaklaştı tabi heyecan dorukta bir kısım dayanamayıp yarın test yapmaya karar verdik. Hakkımızda hayırlısı. Sen de adet olmadiysan belki umut vardır. 🌼

Şöyle yapsak bir gün benim için diğer gün diğer arkadas için diğer gün kendin için vs gidelim 😃ben bugün depresyona girdim banyoya kendini kilitlemeli, bol ağlamalı falan 😃 sonra cıktım beklemeye devam
E her gün birileri yapıyor zaten kuzum ☺️ aşkolsun sana, yok öyle ağlamak falan.. birçoğumuz yıllardır bekliyoruz, kayıplar yaşadık ama hala bak her ay umutla başlıyoruz. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur bak ben buna çok inanıyorum. Güzel düşüneceğiz, isyan etmeyeceğiz, sabırla selamate ereceğiz tamam mı? En güzel ve en doğru zamanda gelecek kuzularımız. Ben düşük, dış gebelik vs yaşamaktansa negatif görmeye razıyım çünkü öylesi daha yıkıcı inan bana. ❤️
Peki yumurtlama tarihini biliyor musun?
Ay bizimde 11 ocak bizde yarın yapsak cıkar bu durumda 😃 hope2022 hope2022 partalina_ partalina_ Hayat su Hayat su Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek R Random3
Dur gazlama yine gözünü sevem 🤣

Yok tatlım aslında yumurtlamadan 12 gün sonra genelde çıkıyor ama yine de hayal kırıklığı olmasın belki kimyasaldır falan diye gecikmeyi bekleyin diyorlar

Kızlaaaar adamsınız beee hadi bu gazla güzel çift çizgili testler paylaşın yarın 😍 ama negatifse de üzülmeyin çünkü risk alıyorsunuz, daha erken. Pozitifi de görürsünüz yine inşallah 🙏

Ben de sendenim tatlım yaa bunlar beni yoldan çıkarıyor 😁 bekliyorum valla ben 9 Şubat'a totem yaptım
Hadi bakalı inşallah hayırlı haberler alırız 😅

E her gün birileri yapıyor zaten kuzum ☺️ aşkolsun sana, yok öyle ağlamak falan.. birçoğumuz yıllardır bekliyoruz, kayıplar yaşadık ama hala bak her ay umutla başlıyoruz. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur bak ben buna çok inanıyorum. Güzel düşüneceğiz, isyan etmeyeceğiz, sabırla selamate ereceğiz tamam mı? En güzel ve en doğru zamanda gelecek kuzularımız. Ben düşük, dış gebelik vs yaşamaktansa negatif görmeye razıyım çünkü öylesi daha yıkıcı inan bana. ❤️

Peki yumurtlama tarihini biliyor musun?

Dur gazlama yine gözünü sevem 🤣
Yumurtlama tarihini bilmiyorum sat 12 ocak bat 10 şubat tek bildiğim bu.

X