Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ovulasyon yaptığım zaman brnd royke düşünüyordum ulan burda bile goremicrkmiyimm çift çizgiyi diye . Hangi testlerden alsın canım marka ne? Bide hangi saate yaomistinki?

İnshallah dediğin gibidir kuzum..bakicaz beklicem adet sokulmezse doktora..

Kızçeler beler yapıyorsunuz reglisi biten var mı Ovulasyon testine başladınız mı bu arada aklıma gelmişken eskiler derki adet hemen öncesi hemen sonrası günü değerlendirmek önemli bazen o araya bir yumurtacık olgunlaşmış olabiliyor haberiniz olsun

Merhaba kızlar Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben Ocak ay'ından geliyorum maalesef kimyasal gebelik geçirdim. BAT 18 ŞUBAT benide ekler misiniz? -Arwen-

Benden daha ileri boyutu var mıdır aceba bugün beşik almaya gidiyorum ama çok beğendiğim kaçırmak istemediğim için
Çıtayı baya yükseltmişsin sen Şu yaptığının hatrına bu ay olması lazım

Dün ilk defa umutsuzluğa kapıldım, ilk defa bi sorun olduğunu düşündüm. Üstelik tam de deneme yapmamız gereken bugünlerde.. bu hafta en yakın arkadaşımın hamilelik haberini aldım diğer tüm arkadaşlarım gibi.. dün gece kız kardeşimin de hamilelik haberini aldım.. insan kardeşinin mutluluğuna sevinmez mi sevinemedim nasıl sıktıysam kendimi telefonu kapattığım gibi ağlamaya başladım. Stresle dolu geçen 1,5 yıl ve henüz hiçbi tedavi görmemiş olmamız. Her şey normalse neden bebeğimiz olmuyor normal değilse neden tedaviye yönlendirilmedik içim o kadar huzursuz ki

Artık zıbın patik şapka çorap kitap hepsi stoklu bende yatağa geçtim ben ama daha bu ay denemiştim ilk kez oda hüsran oldu
ben bılerek almıyorum ya gordukce uzuluyorum eşimin ısrarı ıle zıbın almıstık uc ay once işte.
hayırlısıyla gelsınlerde ınsallaahh alırız

Fazla istemek bile infertilite sebebi bununla ilgili çok fazla akademik çalışma var. Elimizde değil biliyorum aynı süreci bende yaşıyorum. "Kafaya takmaaa akşına bırakk zaten oluurrr..." Herkes aynı şeyi söylüyor. :/ Ben bu ay artık gerçekten saldım... Kabullendim bazı şeyleri. Kendimi hobi vs oyalamaya çalışıyorum artık. Herşey olacağına varır. Kendini üzme sakın.

İnanın bir iki ay öncesine kadar hep rahattım artık panik hali başladı. Düzenli deneyemedik bile eşimle sürekli başımıza bi iş geldi ailelerimiz ciddi sağlık problemleri yaşadı cenazeler oldu zor bi seneydi olmaması normal diyordum ama öyle ya da böyle 1,5 yıl geçti ve artık paniklemeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…