Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evett adetin bitmesine 1 gün kala yeni aya hazırlandık inşallah burdaki hamişlerimizde bize ugur getirir bu ayın sonunda bizde pozitiflerş görürüz 💜💜
Eki Görüntüle 2998128
Ben de bunlardan kullandım inşaAllah hepimize şans getirir🥰 ben de yumurtlamayı çatlamayı gördüm 11şubata gün saymaya başladım inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız🤲🏻

Eklentiler

• EE847BB0-58C7-4230-8FC0-3972DBD80455.jpeg
    EE847BB0-58C7-4230-8FC0-3972DBD80455.jpeg
    117,2 KB · Görüntüleme: 42
Canlarım az önce eczaneye test almaya gittim eczacı hanım döngümü ve sat bat sordu, normalde erken gebeliklerde 6 gün öncesinde sonuç veriyo ama siz 4 gün diye düşünün dedi. Benim gibi döngüsü kısa olanlar varsa gebelik olsa bile görünmeyebilir moralini bozmasın. Benim sat 12 ocak bat 6 şubat döngüm 25 gün

Bu ay dişim felaket ağrıyor,halsizliğimde üzerimde sürekli uyumak istiyorum sanki,ara ara mide bulantısı oluyor,göğüslerimde biraz ağrıyor bat 11 Şubat,ağrıya belki bebek vardır diye ilaçta kullanamıyorum 🤦🏼‍♀️ bu belirtiler acaba hamilelik olabilirmi

K
Canlarım az önce eczaneye test almaya gittim eczacı hanım döngümü ve sat bat sordu, normalde erken gebeliklerde 6 gün öncesinde sonuç veriyo ama siz 4 gün diye düşünün dedi. Benim gibi döngüsü kısa olanlar varsa gebelik olsa bile görünmeyebilir moralini bozmasın. Benim sat 12 ocak bat 6 şubat döngüm 25 gün
Kuzu bence bekle 3 gün önce yap bak ben bu sabah yaptım moralim bozuldu çıkmayınca

K

Kuzu bence bekle 3 gün önce yap bak ben bu sabah yaptım moralim bozuldu çıkmayınca
Kuzum ah keşke bekleyebilsemm🤦🏻‍♀️ Ya 3 gün kala ailemin yanında olcam farklı şehirdeyiz onlara gitmeden hamile olduğumu öğrensem keşke de sürpriz yapsam hevesindeyim😅 ben de bugün yaptım ve tabiki negatifi görüp oturdum bir miktar da ağladım açıkçası garip duygulardayım ya bu ay olmuş gibi hissediyorum ama böyle hemen çıkmayınca da üzülüyorum ister istemez

Bu ay dişim felaket ağrıyor,halsizliğimde üzerimde sürekli uyumak istiyorum sanki,ara ara mide bulantısı oluyor,göğüslerimde biraz ağrıyor bat 11 Şubat,ağrıya belki bebek vardır diye ilaçta kullanamıyorum 🤦🏼‍♀️ bu belirtiler acaba hamilelik olabilirmi
😕

Yumurtlamayı atlatanlar, BAT'a kadar olan süreyi nasıl geçiriyorsunuz? Ben her sancıyı, batmayı, şunu, bunu döllenmeye yorumluyorum, engel olamıyorum, imdaaat 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Buradaki herkes aynıdır kuzum yani bunun üzerine kitap yazılır ah keske habersizce kalivermis olsaydik milletin adeti gecikiyor da haberi olmuyor yaa😂

X