Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel düşün güzel olsun canım.. dur hemen öyle deme.. yoktur İnshaAllah.. bende dedim acaba kist mi diye ama bend daha önce hiç olmadı .
Cnm iyi dusunmek istiyorum ama yumurtaligim bir haftadir cok agriyor ve ozellikle bazen cekistiriliyor sanki bacagimada agrisi vuruyor daha once bende ck cikti ama buyuk oldugu zaman buna benzer agrim olmustu diye hatrliyorum :KK43:( ve agrim tamda yumurtam catlayacagi sirada basladi ama catlama olduysada gecmedi

İnşallah kolaylıkla bulursun bir Dr bende ayın 2 sınde gideceğim bu ay değerlendiremedik Ovulasyon takipte edemedim ev taşımaktan 3 ay sürecek yerleşme eşyalar için 3 ay beklemek gerekiyormuş öyle diyor mağazalar.yatağımızı kurduk bugün ilk kez evimizde kalıcaz yarın benim Almanca kurs başlıyor çok şükür inşallah herşey çok güzel olur bebek aklımdan gitti tabiki bu süreçte kocayı gören kim 🤣 salonda kardeş kardeş yattık 🤣🤣🤣
Canımm benim inşallah yeni evin yeni umutlar yeni ve güzel telaşlar gelmesine vesile olur🙏🏻🍀
Valla şaka Maka son 3 günü getirdim ☺️sabah akşam fitil kullanıyorum ya ilk zamanlar hemen gidiyordu smdi okadar daralmiski rahim duvarı zor koyabildim.acaba rahim duvarı normalde de adete doğru daraliyormu yoksa yeni bir belirtimi keşfettim ben
Adete doğru oluyo diye biliyorum kuzum

Cnm iyi dusunmek istiyorum ama yumurtaligim bir haftadir cok agriyor ve ozellikle bazen cekistiriliyor sanki bacagimada agrisi vuruyor daha once bende ck cikti ama buyuk oldugu zaman buna benzer agrim olmustu diye hatrliyorum :KK43:( ve agrim tamda yumurtam catlayacagi sirada basladi ama catlama olduysada gecmedi
Nezmaan oldu çatışma? Kaç gün oldu

Belirtim sadece kahverengi akıntıyı kasık ağrım oluyordu ama rahatsız edici değildi doktor hep ilk haftalarda olur dedi😏 beta çok güzel yükselmişti iki katı iki günde bir arttı benim
Merhaba canım, benimde adetim bir hafta gecikti sonra iki gün kanama oldu. Normalde adetim 7-8 gün sürer. Ovulasyon testlerinde hep geç yumurtalarım. 20. Gün falan. 35 günde adet olurum. Neyse. İki gün sürüp bitince ve çok yoğun kanamam olmayinca şüphelendim test yaptım evde hemde üç tane üçü de koyu iki çizgi çıktı. Sonra hemen beta HCG verdim 33.5 çıktı. Doktor kimyasal olabilir iki gün sonra tekrarlayalım dedi. Yarın iki gün olcak tekrar vercem kan. Kasık ağrım var hafif. Rahminde bı baskı hissi var bel ağrım var. başka belirtim yok. Ve peceteye silince sümüksü bi şeyin içinde kılcal damarlı kanlı bir şey geliyo. Ama çok çok az. İdrardan sonra. İki gündür meraktan catliyorum o kadar istiyoruz ki Sence benimki de dış gebelik olabilir mi ? Çok korkuyorum. Kimyasal gebelik olsa şukretcem

Merhaba kızlar hamilelik belirtisi olarak sıcak basması yaşayan oldu mu acaba ? Bende bebek istiyorum. Bulantı ve sıcak basması var diğer aylardan değişik bir belirti olarak. Öyle bir ateş basıyor ki bir anlık oluyor bir saat sonra kadar geçiyor

Kesinlikle keçi boynuzu kullanması lazım. Aktardan alacağın keçiboynuzunu her gün kaynatıp içir aç karna içmesi lazım bir de yanına keçi boynuzu özü de alsın tahta kaşıkla günde iki defa yemeklerden yarım saat önce yedir bir iki aya bu sonuçlar uçar. Denenmiş ve onaylanmıştır 😎
Öyle mi çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Siz de mi yaptınız aynı sebepler miydi acaba

Günaydın canım kizlar adetime 10 gün var ama meraktan catlayacagim. Test yapıp uzulmiyim bana bi yardim destek akıl lütfen nasıl bekleyeceğim.😥

Bazen yumurta çatladıktan iki gün öncesine veya iki gün sonrasına kadar ağrı hissedilebilinir.

En son kistim patladığında benim de sizin ağrınıza benzer bir ağrım olmuştu. Bir muayene olun isterseniz.

Benim yedinci günde oldu akıntıdan anladım test yapmaya devam edeceğim belki ikinci yumurtlama da olabilir diye düşünüyorum :) Avakado büyük bir nimetmiş yeni yeni farkettik :)
Olabilir canım çok erken çünkü. Avakadoyu ben zaten çok sever yerdim ama bunları faydası olduğunu bilmiyodum 😀

Kan ver baktır canım yerleşke olabilir
Yok canm şuan şakır şakır 😁
Merhaba kızlar hamilelik belirtisi olarak sıcak basması yaşayan oldu mu acaba ?
Hiç duymadım canm bazen psikolojikmen yaşanabiliyor.
Günaydın canım kizlar adetime 10 gün var ama meraktan catlayacagim. Test yapıp uzulmiyim bana bi yardim destek akıl lütfen nasıl bekleyeceğim.😥
Daaha 10 gün varsa testte zaten çıkmaz canım az daha sabret kafanı başka şeylerle meskul et ki aklına getirme sureki

Yok canm şuan şakır şakır 😁

Hiç duymadım canm bazen psikolojikmen yaşanabiliyor.

Daaha 10 gün varsa testte zaten çıkmaz canım az daha sabret kafanı başka şeylerle meskul et ki aklına getirme sureki
Öyle yapmaya çalışıyorum ama çok zor biseymis beklemek. Allah'ım hepimize sabır ve bebiş versin inşallah 🥰

Öyle yapmaya çalışıyorum ama çok zor biseymis beklemek. Allah'ım hepimize sabır ve bebiş versin inşallah 🥰
Benimki 2ci çocuk olmasina rağmen zabirsizim senin ilk daha çok normal. Allah hayırlısını nasıl etsin hepimize inşallah, 😊

kızlar herkese günaydın bata son bir hafta kaldı çok heyecanlıyım. cuma günü erken gebelik testi yapıcam cumaya çok var ya ühüüüüü
2 hamişimiz var inşallah güzel haberler almaya devam ederiz gelsin bebiş haberleri inşallah

günaydınn kızlar. benim eşim başka şehirde, hesap kitap yapıp yumurtlama günümde oraya gidicem 1 geceliğine. ovulasyon testi de aldım ama daha teslim edilmedi. döngüm 30 gün gibi, adetimin ilk günü de 20 ocak perşembe ve bu hafta 3 şubat perşembe günü orda olucam. sizce yakalamış oluyor muyum yumurtlamayı :110:

X