Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2-3 güncük daha mı sabretsen ki 😂😂
Yarın sabah bi erken gebelik çarşamba ya da perşembe de tekrar erken gebelik yapmayı düşünüyorum😂😂 ay 21 ve 22sinde yumurtlama 23ünde çatlama oldu, 26sında tekrar yumurtlama oldu. Yarın ilk yumurtlamanın 10.günü belki bişeyler görünür ya ne biliyim sabırsızlık başa belaa😂😂

Kızlar aranızda daha önce hamile kalmis olanlar varsa yazabilir mi bu regl belirtileri ve hamilelik belirtileri nasil ayirt ediliyor ?
Yani kasıklarıma regl olcakmisim gibi sanci vurup vurup kaçıyor. Regl olmadan önce hep sol bacagim agrir yine agriyor. Yani bu belirtileri gebelige yoramiyorum maalesef.

Yarın sabah bi erken gebelik çarşamba ya da perşembe de tekrar erken gebelik yapmayı düşünüyorum😂😂 ay 21 ve 22sinde yumurtlama 23ünde çatlama oldu, 26sında tekrar yumurtlama oldu. Yarın ilk yumurtlamanın 10.günü belki bişeyler görünür ya ne biliyim sabırsızlık başa belaa😂😂
P pe-si-mist böyle oldu canım ovülasyonla takip ettim 26sından sonrası yok ama ovülasyon testlerim bitti almadım ben de tekrar😅 erken gebelik yapmadım ama yarın yapmayı düşünüyorum bişey çıkcağını sanmıyorum ama işte🤷🏻‍♀️

X