Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bi daha yap da paylaş bizimle. Yarın da sabah kan ver, sonra gönül rahatlığıyla eşine müjdeyi de ver ☺️
IMG_20220131_003715.jpg

Canim benimde erken yumurtlamam ölüm fakat bu ay 9.gunde yumurtlamam olabilir diye düşünüyorum çünkü çok akıntım vardı . Bende avakado yumurta yoğurt yedim adetinilk gününden beri
Benim yedinci günde oldu akıntıdan anladım test yapmaya devam edeceğim belki ikinci yumurtlama da olabilir diye düşünüyorum :) Avakado büyük bir nimetmiş yeni yeni farkettik :)

Ay ben dün çalıştım bacim ne uzun sürdü bu ay çalış çalış bitmiyor valla benimki de yumurtlama haftamda tembellik yaptı maşallah simdi yanaşası tutuyor diyorum tren kaçtı dinletemiyorum 😂
Kaçmamıştır belki kuzum ovülasyon da yapmadın bu ay belli mi olur😬

Kızlar çatlatma iğnesinden 37 saat sonra yani sabah 5 bucuk gibi değerlendirdik bugünde progestan iğnesi vurundum. Doktorum hazırladığı takvime göre yarın tekrar ilişki günü ama yumurtanın 24 saat yasadıgını varsayarsak ben yarını beklemeden bu akşamı da değerlendirelim istiyorum sizce değerlendirmelimiyim yoksa yarına mı bırakayım
Benimde iğnemin şuanda 38 saati filan. Ben yarınıda değerlendircem 24 saat olayını baz alarak. Eşinde sperm sorunu yoksa dğerlendir bence ya ne kadar çok ilişki o kadar şans bence

Kızlar çatlatma iğnesinden 37 saat sonra yani sabah 5 bucuk gibi değerlendirdik bugünde progestan iğnesi vurundum. Doktorum hazırladığı takvime göre yarın tekrar ilişki günü ama yumurtanın 24 saat yasadıgını varsayarsak ben yarını beklemeden bu akşamı da değerlendirelim istiyorum sizce değerlendirmelimiyim yoksa yarına mı bırakayım
Biz KK çalışkan birler kurul kararıyla 24 saat içinde bir değerlendirme daha yapmaya karar verdik 🐝 sen de bu akşamı boş geçmesen süper olur

Hayır sadece dün gece karnımın alt tarafa bi ağrı girdi bide midemden sol kasigima doğru iğne batar gibi oldu başka belirti ha bide söylemeyi unuttum afedersiniz tuvalete yetişemiyorum çok zor tutuyorum kendimi
Yaa biliyo musun o mideden sol kasığa inen iğne gibi sancı bende de oldu 2 gün falan sürdü umut ışığı oldun bana inşallah benim de vardır bebiş duanı esirgeme bizden lütfen tatlı anne🌸

X