Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şu nazlı sıpa gelse bi büyütmek isteyen dolu çevremde

Ayy ben iki aşılama yaptırdım kuzu Kasım Aralık'ta, o yüzden şuan biraz hastaneden uzaklaşmak istiyorum ya.
Yoksa benimde aşılamada ilaç ile 12gunde istenilen boyuta gelmişti, bakalım vardır bundada bir hayır çok sıkıldım zaten gerçekten

Merhaba kızlar, benim catlamadan 6/7 gün geçti bugün beyaz peynirimsi akıntı geldi uc gün önce de gelmişti acaba soğuktan mi yoksa gebelik belirtisi mi ?

Bat 19 ocak benide araniza katın

Ama bir de yumurta takibi deniycem iki üç ay sonra

Öyle bi tedavi geçmişin varsa o ayrı takmamaya çalış strestte etkiliyor. Havuç ye bide bol bol yumurta çatlamada çok etkiliymiş

Şubatın da sevgililer günü süprizi var daha hepimiz eşlerimize sevgililer gününde pozitif testimiz, minicik corap ve emzikli bir süpriz kutu hazırlarız

Annem kanseri yeni atlattı kızlar 1 sene oldu . İstediği tek şey beni evlendirmek ve çocuğumu kucağıma aldığını görmekti sonra ölsem de gam yemem diyor hep. Kendimden daha çok annem için istiyorum . Bu hafta yanına gideceğim farklı şehirlerdeyiz. İnşallah güzel haberler vermek nasip olur. Herkesin beklediği bir şey var gerçekten Allah hayırlısını versin hepimiz için

Yaaa canım benim annecigine de sana da eşine de güzel bir hediye olsun inşallah sağlıkla sıhhate birlikte büyütün bebisinizi ben inanıyorum vereceksin en kısa surede mujdeyi

Çok teşekkür ederim peki etrafınızda ters tahinli hamile kalan var. Mı

Maşallah canım darısı benim babama akciğer kanseri tedavisi görüyor, inşaallah hayırlı evlatlar nasip etsin Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…