Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu da benim yüzük falı gibi ben de sirkeyi duymuştum idrara 1 kaşık sirke koyuyosun diye denesek mi

Merhaba ben adetin geçtikten sonra test yapmanı öneririm çünkü hangi test olursa olsun silik çizgi kesin hamile olduğunu göstermiyor boşa heyecanlanıyoruz zaten sağlıklı gebelik oluşmuşsa adetten 4/5 gün sonra kaset testte kıpkırmızı bir çizgi çıkıyor

Adet günü diyorlar yada 2 gün gecikme ile diyorlar ama okadar bekliyecek sabır yok bizde kuzum
Evet malesef yok :) Aralık ayında adetten 5 gün önce kan testinde hamile olduğumu öğrenmiştim tesadüf eseri ama malesef kimyasal gebelik gerçekleşti ilk gebeliğimdi

Teşekkür ederim tatlım çok ara verince iyi olmuyormuş erken anne olmuştum şuan 30 yaşındayım ondan bekledim baya artık bu sene nasip olsun ya inşallah yaslanmadan büyüteyim ikisinide
Kız ben 29 yaşındayım bırak ikinciyi daha ilk çocuk yok ortada ne yaşlanması dur

Evet malesef yok :) Aralık ayında adetten 5 gün önce kan testinde hamile olduğumu öğrenmiştim tesadüf eseri ama malesef kimyasal gebelik gerçekleşti ilk gebeliğimdi
Kimyasal dan snra sağlıklı gebelik çok geçmeden oluşur derler canım çoğu kişiden aynı şeyi duymuştum inşallah bu ay bebeğin seninle olur

Kuzu karbonat çok kullanıyorum ben evde var ama karbonata ne döksen anında köpürüyor zaten şimdi boş yere yapıp umutlanmayım sağolasın yine de
Hahahahha valla kuzum bilemiyorum ben youtube da izlemiştim bir kaç video uygulamalı tabi sabırsız biri olduğum için yapmıştım sen bekle yarini test alırsın o zaman

Amin inşallah dolsun taşsın buralar güzel haberlerle

Ya canım diğer aylar gecikmesini beklerim de bu ay bi takım planlarım var ondan bu acelem adet gecikmesini beklesem çok geç olacak birçok şey için ben yarın başlarım test yapmaya

Kız ben 29 yaşındayım bırak ikinciyi daha ilk çocuk yok ortada ne yaşlanması dur
Ayyy bu iyi oldu bak içim ferahladi ama tam zamanı bu sene çok çalış kuzum cahillikle bişey anlaşılmıyor dogurmaktan buyutmekten daha çok annemler büyüttü benim kızı birlikte büyüdük gbi bişey smdi yaşımız artık olgun olunca bence anne olmak daha güzel

Kimyasal dan snra sağlıklı gebelik çok geçmeden oluşur derler canım çoğu kişiden aynı şeyi duymuştum inşallah bu ay bebeğin seninle olur
İnşALLAH bakalım bu ay hayırlısıyla daha 11 gün var zamanda geçmiyor :))

Ya canım diğer aylar gecikmesini beklerim de bu ay bi takım planlarım var ondan bu acelem adet gecikmesini beklesem çok geç olacak birçok şey için ben yarın başlarım test yapmaya
Bu ay herkesin bı acelesi var.bende doğum gününe yetiştirelim diyorum ama çıkmayan candan ümit kesilmezmis yarın başlarım.denemelere Çarşamba günü kan testi günüm zaten ak g.. kara g... Çıkar meydana

Ahahhahahahshahhaah koptumm ben de perşembe falan kan testi veriyim diyodum pozitif çıkarsa tabii bu ay herkesin acelesi var da ocak hala bitmedi farkettiyseniz ocak yıldan uzun sürdü anam bitmiyo

Ay ben saçma sapan birşeyin içindeyim geçen ayda böyle kopkoyu bir pik göremedim ovulasyonun da, bu ayda döngümun 14.gunundeyim hala açık renk testlerim. Bata 16gun var testler yanlış ya bende bişey var

Ay ben saçma sapan birşeyin içindeyim geçen ayda böyle kopkoyu bir pik göremedim ovulasyonun da, bu ayda döngümun 14.gunundeyim hala açık renk testlerim. Bata 16gun var testler yanlış ya bende bişey var
Doktora gitsene canım yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum de bi baksınlar ben ilaçlara baslamadan yumurtam 20. Günde 17 mm oluyordu hep ilaçla 2 aydır yumurta büyütüyoruz 12 gün 17-19 arası oluyır hep. Gidebiliyorsan yarın bi gitsene kaç mm olmus ne halde bi öğrenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…