Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım stres yapma

İnşallah Allah gönlündekini verir de size dediğin gibi tatlı bir uğraş olur kuzum. Bu arada başınız sağolsun
İnşallah amin kuzum, çok teşekkür ederim senin de anneciğine çok geçmiş olsun rabbim kötü gün göstermesin bi daha inşallah

Çok teşekkür ederim peki etrafınızda ters tahinli hamile kalan var. Mı
Etrafımda bilmiyorum şimdi özellikle biris bunu denedim oldu demedi Belkıs olmsutur biz bilemeyiz özel bir durum sonuçta.. ama çok okudum öyle bir sürü yorum var..

Canım çok geçmiş olsun ben kalp duymadım ama geri her şey aynı oldu .. iç kanama geçirdim bayılmalarim oldu acil ameliyatta alındım geçen şubattin son günü ... 3-4 ay korunduk sonra denemeye başladık olmadı... Bu ay da olmazsa Mart ayında maaşımı alınca doktora gideceğiz ...

Etrafımda bilmiyorum şimdi özellikle biris bunu denedim oldu demedi Belkıs olmsutur biz bilemeyiz özel bir durum sonuçta.. ama çok okudum öyle bir sürü yorum var..
R Renaaa yazını bulamadım ondan buraya etiketleyeyim dedim bende rahmi ters olup kendiliğinden gebe kalan çok duydum hatta en yakın arkadaşım öyle kızını aldı kucağına. Rabbimden isteyelim tabiki tedavilerimizi yapmamız gerekenleri vs yapalım ama Rabbim verdikten sonra her şey bahane.

Ne güzel MashaAllah.. demekki faydası var .. deneyinnn kızlar yani bişey kaybetmezsiniz

Kızlar bende akıntı başladı akşamüstü saatlerinde böyle şeffaf yumurta akı karışık gibi, bata 1 hafta var yumurtluyo olabilir miyim ya?

Kızlar cuma günü çatlatma iğnemi oldum doktor 37 saat sonra ilişki deyince bugün sabahın köründe 5 te kalkıp cocuk yaptık daha neler göreceğiz bu süreçte merakla bekliyorum sans dileyin bana inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…