Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10-12 arasında çıkıyo demişti burda kızlar canım bence yarın ilk idrarla bi yap çıkma olasılığı yüksek
Okadar korkuyorum ki yapmaya şuan ne adet belirtisi nede hamilelleik belirtisi var normalde 4 gün varken bel bacak kasık heryerim ağrirdi bu aydan çok da umutlu değilim cunki en güzel yumurtalar tüp olmayan yerde sağ tarafta gelişmişti ama doktor belli olmaz sol tüpler sağlıklı yumurtayı salındıgı zaman kendine cekebiliyor demişti kafam karışık yani inşallah hayırlı haberler alırız bu da tutmazsa son aşılama şansım sonrası tüp bebek

Ah kuzumm öyle deme psikoloji çok etkiliyo bünyeyi olumlu mesaj gönder evrene sürekli, iyiyi çağır Hem herkesin hamilelik belirtisi olmuyo ki 9 ay hamile olduğunu anlamayanlar bile var (tlc’de bi program vardı) moral bozmak yok rabbim en hayırlı en güzel zamanda verir müjdebi inşallah, inşallah da o en hayırlı en güzel zaman bu aydır

Yarın kızımın doğum günü belkide doğum günü hediyesi şuan benimledir model onemlide işte zaman geçip yaş gittikce insan çöküyor valla çok pişmanım keşke büyükleri dinleyip arka arkaya dogursaydim kızım 11 yaşına girdi ben anca düşünmeye başladım

Ayy doğum günü kutlu olsun kızının canım inşallah öyledir benim de kardeşimle aramda baya fark var küçük annesiyim bi nevi boşver belki daha iyi olur öylesi

Ben predictorle öğrendim 24 kasım bat idi ben de 17 kasımda öğrendim hamile olduğumu. İlk hamileliğimde de adete 5 gün kala miratech marka testle öğrenmiştim

evet onu banda demişti doktorum tüpler hareketli organlar diye sağdaki tüpüm tıkalı benimde mart ayında soldan takip yaptıracağım aşılamayı eş sorunlular için öneriyorlar kuzum bende bir sefer denedim tutmadı

Ben predictorle öğrendim 24 kasım bat idi ben de 17 kasımda öğrendim hamile olduğumu. İlk hamileliğimde de adete 5 gün kala miratech marka testle öğrenmiştim
Hmm baya hassas o zaman predictor, peki yumurtlamadan ne kadar süre geçmişti hatırlıyo musun canım? Yumurtlama baz alınmalı diye biliyorum da. Bide miratech kaset test miydi erken gebelik mi?

İnşallah benim de kızım 5.5 yaşında kardeşim olsun diye diye bir hal oldu. Ben de istiyormuşum içten içe ama devir o kadar korkutuyor ki beni ama artık cesaretimi topladım

Canım erken gebeliklerin her zaman bir yanılma payı var kaset testler daha iyi ama erken gebelik yapacaksan bata yakın kaset testlede devam et ki garanti olsun markalara gelince ben hep predictor kullandım en hassas onun olduğunu söylüyorlar ilk defa geçen ay üst üste iki tane testte de silik yakaladım ama kasette negatifti bat günüm ve regli oldum bazen yanıltabilir böyle ama days comfortla da hamileliğini öğrenen çok oldu ben onu kullanmadım hiç oyüzden onun hassasiyeti için bişe diyemeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…