Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhh sen süper tecrübelisin.. benim daha ilk ve tamamen cahelim aydınlat bizi
İnşallah tecrübeli de olmazsınız kuzum, hiçbişey yaşamaya gerek kalmadan alırsınız kucağınıza
Bir oğlum var benim ilk evliliğimden, eşimin de bir kızı. Aslen 2 çocuğumuz var ama ortak bi çocuğumuz olsun çok istiyoruz, çocuklar da çok istiyor oğluma 26 yaşında hamile kaldım ve sana yemin ederim geçen yıla kadar yumurtlama denilen şeyi bile bilmiyordum (36 yaşındayım) güya üniversite okumuşuz oğluma tek ilişkiyle hamile kaldım dolayısıyla adet olmadığın her an bebek olur zannediyordum. Onu zahmetsizce bağışlayan Allah'ım şimdi nasip etmiyor, vardır bi bildiği öncelikle annelik duygusunu tatmamış ve gerçekten anne olabileceklere versin rabbim. Bak üvey kızım da anne diyor bana, doğurana anne demiyor. Allah öylelerine nasip etmesin gerçekten. Hiç bi zaman isteyen herkese versin demem. Sizin gibi güzel kalplileri yormadan üzmeden nasip etsin

İnşallah kuzum yaa test yapsana kızz 4 gün kalmışsa çıkar bence erken gebelikte falan

aa benide listeyee yazar mısın 2 şubat bat

-Arwen- selamlaaar, ben geldimmm. BAT 12 şubat

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?
Kızlarcım hoş geldiniz eklemediğim varsa hemen ekliyorum listeye şans diliyorum
Tabiiisi bi baktım uyukluyor film izlerken hemen kahveler yapıldı uykular kaçırıldı
Ahhahahahah ay ne güldüm alemsiniz yaa
Ay canımmmm grubumuzun ilk hamilesi belli oldu sanırım kan ver yarın kuzum kesinleşsin hemmmen koyalım emojini listeye hayırlı olsun allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bize dua et taze hamile bu arada benim de bikaç gündür midemden kasığa kadar inen bi sızı oldu iğne batar gibi ama başka belirti falan kalmadı ay ihtimal var mıdır ki daha bata 1 hafta var

Teşekkür ederim canm en kısa sürede kan verecem.darısı başına inşallah. Benimde bir hafta önce kadar göğüs hassasiyeti vardı iki gündür yok oldu kesin yoktur dedim ihtimal vermedim iğne batması da sadece dün gece oldu bir kere oldu.isallah seninde vardır

Kuzum ben geçen ay 30 aralıkta iğne vuruldum. Doktor banada tam 15 gün sonra gebelik yoksa regl olursun dedi ama ben 17 ocakta regl oldum. O yüzden bu ayda onu baz alayım dedim

Bence hemen kan testi veriin öğrenin pozitifi rahatlatın

Merhaba benim de 1 şubat bat

Kışlar benim bugünki ovulasyon testim. Ben yine pik olarak görüyorum siz de değerlendirir misiniz perşembeden beri bu şekilde .

Eklentiler

• 19605AE9-526A-4FC0-A057-27D753F978BF.jpeg
    171,8 KB · Görüntüleme: 58
Kuzum ben geçen ay 30 aralıkta iğne vuruldum. Doktor banada tam 15 gün sonra gebelik yoksa regl olursun dedi ama ben 17 ocakta regl oldum. O yüzden bu ayda onu baz alayım dedim
Hımm anladım canım. Ama biz yine de iğneden 10 gün sonra test yapalım

partalina_ R Random3 kızlar sizde de kasık ağrısı fazla mı ya. Benim böyle aşırı şişti alt kasıgım ve sızlıyor
Hassasiyet var kasıklarımda dokununca ağrıyor ama sancım yok henüz. Çatlayınca ağrım çok oluyor uyutmuyor. Ağrın sancın varsa çatlamış olabilir

Ay inşallah kuzuumm yaptığın şeyleri söyle de biz de yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…