Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bende artık şüphelenmeye başladım ciddi ciddi hayırlısı olsun bakalım yarın yapıcam kuzum karantinam bitiyor gidip alıcam kızlar inşallah hepimize nasip olur bu ay -Arwen- Ruyaperisi
Bebiş yoksa da mutlaka değerlendir bata yakın yumurtlama olunca tutma ihtimali daha yüksek diye duymuştum

Ay inşallah kuzuumm yaptığın şeyleri söyle de biz de yapalım
Canm bu ay femara+proxyfemin kullandım çatma iğnesi yaptım bide rahim kalınlaşması için estrofem kullandım iğne yaptığım gün iliski dedi doktor bide iğneden tam 36 saat sonra ilişki tam saatinde oldu ilişki ilişkiden sonra yastık kullandım ondan sonrada gün aşırı devam ettik ama öyle düzenli değil ha bide benim eşimde ileri hız düşüktü bı yerde okumuştum ilişkiye girmeden 40 dakka önce içilen sert kahve spermleri harekete geçirir diye onu yaptık bir iki aydır eşim keçi boynuzu muz ve bitter çikolata tuketiyordu belki onlarında faydası olmuştur

Kızlar sizce var mı
Bebişin sana resmen el sallıyor 4 gün kala olduğu için biraz silik ama var canım hayrli olsun benim ilk hamilelgimde 4 gün varken böyle çıkmıştı 2gun sonra daha da koyulasti bat günü geldiğinde ikisi aynı koyuluktaydi çok sevindim mm ya benim de 4 gün kaldı yarın test yapıyım balı

Valla biz doktora gitmedik hiç yeni düşünmeye başladık zaten bebek ama benimki de hiç sevmez kahve ben de duymuştum onu, zorla içiririm eğer bu ay olmazsa

Belli olmuyo kuzum yumurtlama takibi yapmış mıydın bu ay? Yaptıysan yarın kaçıncı gün olacak?
Aşılama yaptırdım canım ben bu ay ikinci aşılama çatlatma iğnesi in 13.gunu aşılama gününü saymazsak 11.gundeyim doktor Çarşamba günü için kan testi ver demişti erken gebelikte varsa cikarmi acaba

Teşekkür ederim canm bekledikce dahada koyulastı ikinci çizgi.insallah seninde çift cizgini götürürüz

Kızlar kaset test daha güvenilir diyolar önereceğiniz bi marka var mı daha hassas olan? Bide predictor early veya days comfort erken gebelik nasıl kullanan oldu mu? Arada uçurum bi fiyat farkı var çünkü aynı işi görüyosa predictore o kadar para vermeye gerek yok diye düşündüm

Teşekkür ederim canm bekledikce dahada koyulastı ikinci çizgi.insallah seninde çift cizgini götürürüz
Ağzın bal yesin kuzum ya inşallah görelim artık valla tek cizgiyide ben çift olarak görmeye başladım psikoloji sıfır sıfır sıfırrrr

10-12 arasında çıkıyo demişti burda kızlar canım bence yarın ilk idrarla bi yap çıkma olasılığı yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…