Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhh sen süper tecrübelisin.. benim daha ilk ve tamamen cahelim 😁😁😁 aydınlat bizi 💛
İnşallah tecrübeli de olmazsınız kuzum, hiçbişey yaşamaya gerek kalmadan alırsınız kucağınıza ❤️
Bir oğlum var benim ilk evliliğimden, eşimin de bir kızı. Aslen 2 çocuğumuz var ama ortak bi çocuğumuz olsun çok istiyoruz, çocuklar da çok istiyor ☺️ oğluma 26 yaşında hamile kaldım ve sana yemin ederim geçen yıla kadar yumurtlama denilen şeyi bile bilmiyordum (36 yaşındayım) güya üniversite okumuşuz 🤣 oğluma tek ilişkiyle hamile kaldım dolayısıyla adet olmadığın her an bebek olur zannediyordum. Onu zahmetsizce bağışlayan Allah'ım şimdi nasip etmiyor, vardır bi bildiği 🙏 öncelikle annelik duygusunu tatmamış ve gerçekten anne olabileceklere versin rabbim. Bak üvey kızım da anne diyor bana, doğurana anne demiyor. Allah öylelerine nasip etmesin gerçekten. Hiç bi zaman isteyen herkese versin demem. Sizin gibi güzel kalplileri yormadan üzmeden nasip etsin 🙏🥰

Senin baya belirtin varmış inşallah hamilesindir kuzum benimde.kasık.bolgem yumuşak şuan 4 günüm kaldı.saat şuan 3:20 midem bulanıyor sadece yemeği fazla kacirdigim içinde olabilir 🙈 rabbim tez vakitte güzel haberler duyursun tatlim
İnşallah kuzum yaa test yapsana kızz 4 gün kalmışsa çıkar bence erken gebelikte falan

aa benide listeyee yazar mısın😪 2 şubat bat

-Arwen- -Arwen- selamlaaar, ben geldimmm. BAT 12 şubat 😊😊😊

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?
Kızlarcım hoş geldiniz eklemediğim varsa hemen ekliyorum listeye şans diliyorum🍀🌸
Tabiiisi 🤭 bi baktım uyukluyor film izlerken hemen kahveler yapıldı uykular kaçırıldı 😜😜😜
Ahhahahahah ay ne güldüm alemsiniz yaa🤣
Hiç bir belirtim yok olmadığı için de hiç ihtimal veremedim sadece dün akşam bir dk kadar bı ağrı girdi alt karnıma bide ayaktaydim midemden sol kasığıma kadar bı bı iğne girdi sanki haffif şiddetli bir şekilde ama ihtimal vermedim uzun sürmedi yani
Ay canımmmm grubumuzun ilk hamilesi belli oldu sanırım😍 kan ver yarın kuzum kesinleşsin hemmmen koyalım emojini listeye🥰 hayırlı olsun allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bize dua et taze hamile🍀 bu arada benim de bikaç gündür midemden kasığa kadar inen bi sızı oldu iğne batar gibi ama başka belirti falan kalmadı ay ihtimal var mıdır ki daha bata 1 hafta var🥲

Kızlarcım hoş geldiniz eklemediğim varsa hemen ekliyorum listeye şans diliyorum🍀🌸

Ahhahahahah ay ne güldüm alemsiniz yaa🤣

Ay canımmmm grubumuzun ilk hamilesi belli oldu sanırım😍 kan ver yarın kuzum kesinleşsin hemmmen koyalım emojini listeye🥰 hayırlı olsun allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bize dua et taze hamile🍀 bu arada benim de bikaç gündür midemden kasığa kadar inen bi sızı oldu iğne batar gibi ama başka belirti falan kalmadı ay ihtimal var mıdır ki daha bata 1 hafta var🥲
Teşekkür ederim canm en kısa sürede kan verecem.darısı başına inşallah. Benimde bir hafta önce kadar göğüs hassasiyeti vardı iki gündür yok oldu kesin yoktur dedim ihtimal vermedim iğne batması da sadece dün gece oldu bir kere oldu.isallah seninde vardır 🤗❤️

Ayy senin yorumlayan aklını fikrini ağzını seveyim 😍😁 inşallah 🙏 doktor da dedi 3üz falan olursa biri benim biri asistanımın diye. 5 tane olsa beşine de bakarım vermeeem dedim

Hahaha yumurtlama bitene kadar uyku muyku yok 🤣 eşim sabaha karşı geldi işten, ben kıyamadım hatta o dedi sabah doktor akşam 8 dedi diye ilişmedim dedi. Biz asi bi çift değiliz çok uysalız 😁 hadi bakiyim sizin tutar da bizim tutmazsa bi dahaki ay ben de çökücem tepesine

Tühh beee bi tek biz es geçmişiz dünü 😁 olmazsa öbür ay bittin oğlum sen 🤣🤣

Ayy inşallah valla ama ben o güne kadar beklemem ki zaten 😁 bu arada siz bata 15, 17 falan demişsiniz de. İğneden sonra 14 ya da 15. gün regl olursunuz. Aynı gün vurulduğumuza göre sizin de bat ya 12 ya da 13 Şubat
Kuzum ben geçen ay 30 aralıkta iğne vuruldum. Doktor banada tam 15 gün sonra gebelik yoksa regl olursun dedi ama ben 17 ocakta regl oldum. O yüzden bu ayda onu baz alayım dedim

Hiç bir belirtim yok olmadığı için de hiç ihtimal veremedim sadece dün akşam bir dk kadar bı ağrı girdi alt karnıma bide ayaktaydim midemden sol kasığıma kadar bı bı iğne girdi sanki haffif şiddetli bir şekilde ama ihtimal vermedim uzun sürmedi yani
Bence hemen kan testi veriin öğrenin pozitifi rahatlatın 🙏🏻

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Nisan9530 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Ayseeglr31 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@ozge24081 Şubat
@Efsaar1 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@niloveege2 Şubat
@Dilaraab2 Şubat
@sabibo2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@secret073 Şubat
@Hayalmeyal33 Şubat
Mavilikelebek Mavilikelebek 3 Şubat
@Cansinn103 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
@Semsem215 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
Ruyaperisi Ruyaperisi 6 Şubat
@E L B A6 Şubat
Y ysmnbs 6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@Zeyzepp7 Şubat
D duyguuu7 7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Unstoppable8 Şubat
@Polyannaaaa8 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@mellness879 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@tugce211010 Şubat
@manolya450910 Şubat
@Hello Kity10 Şubat
@Arianaa11 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@esil283711 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
R Random3 12 Şubat
@mrshnoz12 Şubat
@Celikkf12 Şubat
@menengec12 Şubat
@Amiinee12 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@Hamarathatun14 Şubat
@gulbos14 Şubat
@Kediperver14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Devakus15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@Kendikendine16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
hope2022 hope2022 17 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@Evremmm9317 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@Brckrks18 Şubat
@Ayrk18 Şubat
@Kayaa19 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
@Emine199019 Şubat
@angel000319 Şubat
@Bir_Mumine20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@ssedays20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Nurse_8821 Şubat
@Bedybedy21 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
@akgnss24 Şubat
@maviben24 Şubat
@Feyzaakncc25 Şubat
@tgba9825 Şubat
@Aden842226 Şubat
@oznurvarol26 Şubat
@Venev26 Şubat
@Eddaak28 Şubat
Merhaba benim de 1 şubat bat

Kışlar benim bugünki ovulasyon testim. Ben yine pik olarak görüyorum siz de değerlendirir misiniz perşembeden beri bu şekilde .

Eklentiler

• 19605AE9-526A-4FC0-A057-27D753F978BF.jpeg
    19605AE9-526A-4FC0-A057-27D753F978BF.jpeg
    171,8 KB · Görüntüleme: 58
Kuzum ben geçen ay 30 aralıkta iğne vuruldum. Doktor banada tam 15 gün sonra gebelik yoksa regl olursun dedi ama ben 17 ocakta regl oldum. O yüzden bu ayda onu baz alayım dedim
Hımm anladım canım. Ama biz yine de iğneden 10 gün sonra test yapalım 🤣🤣🤣

partalina_ partalina_ R Random3 kızlar sizde de kasık ağrısı fazla mı ya. Benim böyle aşırı şişti alt kasıgım ve sızlıyor
Hassasiyet var kasıklarımda dokununca ağrıyor ama sancım yok henüz. Çatlayınca ağrım çok oluyor uyutmuyor. Ağrın sancın varsa çatlamış olabilir

Teşekkür ederim canm en kısa sürede kan verecem.darısı başına inşallah. Benimde bir hafta önce kadar göğüs hassasiyeti vardı iki gündür yok oldu kesin yoktur dedim ihtimal vermedim iğne batması da sadece dün gece oldu bir kere oldu.isallah seninde vardır 🤗❤️
Ay inşallah kuzuumm🥰 yaptığın şeyleri söyle de biz de yapalım😄

X