Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakın falımda 12 var, bat tarihim bu bir işaret bence. nasıl bir algıda seçiciliktir bu yaaa

Eklentiler

• IMG_20220130_103814.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 101
Suan mi iliski olmasi gerek ne zaman degerlendirmeliyim,

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?

Gecen ay yumurtlama gormemistim bir heycan yaptim hamile olmus gibi resmenn

Suan mi iliski olmasi gerek ne zaman degerlendirmeliyim,
Canım simdi degerlendir yarin pik olur muhtemelen yarin gece yeniden degerlendirirsin bi manin yoksa zaten 24 saatten fazla dinlenmiş olur spermler de bu donemde sık ilişki daha garanti sperm sorunu yoksa

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?
Benim bildigim pozitid yok ama o şanslı kişi sen olabilirsin cici kız
artik test değerlendirmek istiyoruz 2 günün kalmis yapsana açılışı benim bata 1 hafta var valla iki gün kalmis olsa buraları teste bogardim

Kızlar ilişkiden sonra bacak kaldırma ya da popo altına yastık koyma olaylarını yapıyor musunuz. Bazıları gereksiz diyor. Bazıları tavsiye ediyor
Ben yapamıyorum bunu doğru düzgün..Altımda yastık varken zaten birleşme olmuyo Bittikten sonra ben koyana kadar akan akıyo..Kalan sağlar bizimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…