Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya Allah aşkına bunun başka bi yolu var mı burda plastik üretimi yasak içine işeyebileceğim hiçbişey bulamıyoruz 7 tane test getirdim yanımda daha hiçbirini yapamadım takip edemiyorum o yüzden
bir tane cam bardak feda et canım o iş için

Artık Instagram'da daönüneme çıkan şeyler de ya yumurtlama ya sperm 🤣🤣 sizinlede paylaşayım dedim dört gün üst üste patlatırim ben 😬🤚

Eklentiler

• IMG_20220129_233054.jpg
    IMG_20220129_233054.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 63
Artık Instagram'da daönüneme çıkan şeyler de ya yumurtlama ya sperm 🤣🤣 sizinlede paylaşayım dedim dört gün üst üste patlatırim ben 😬🤚
ahagahha vala benımde boyle ınstagramım bi ara ilgilenmiyorum yapıyordum o zaman cok dusmuyor :halay:

heh işte bizim ürolog böyle diyor yumurtlama gunleri rahımde toplayın sayıyı diyor sayı dusuk oldugu için

ahagahha vala benımde boyle ınstagramım bi ara ilgilenmiyorum yapıyordum o zaman cok dusmuyor :halay:

heh işte bizim ürolog böyle diyor yumurtlama gunleri rahımde toplayın sayıyı diyor sayı dusuk oldugu için
Google çok yanlış bilgi veriyor yaaa, aslında dogrune kadar çok toplansa o kadar iyi 🤩🐣

Ya Allah aşkına bunun başka bi yolu var mı burda plastik üretimi yasak içine işeyebileceğim hiçbişey bulamıyoruz 7 tane test getirdim yanımda daha hiçbirini yapamadım takip edemiyorum o yüzden
Buzdolabı poşeti?

bir tane cam bardak feda et canım o iş için
Bi de sürekli bişey içiyoruz ona da dikkat edemiyorum zaten çoluk çocuk curcuna valla bi takvimden takip edebiliyorum onun dışında elimizden geleni yapıyoruz geceleri 😅belki de böylesi hayırlıdır dedim çabalamaktan vazgeçtim 😅 bacaklarımı dikemiyorum hatta 😅Çocukların odasında yatıyoruz duvar komple kara tahta üstünde de bişeyler yazıyo bozmamak için mecburen dümdüz yatıyorum 😅Farkederler sorarlar hayatta cevap veremem 😂

Kuzum deodorant falan varsa yanında kapağı feda et yapıver içine 😂

Kızlar yumurtlamadan 12 sonra felan kaset testte çıkar mı gebelik adetin geçmesi mi gerek. Ya da erken gebelik de mi çıkar kaset için erken mi olur ?

X