Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hamiş olana kadar napcaz artıkk
ilk hamileliğimizde bebişler nazlı nazlı gelecek ama inşallah 2. Hamileliğimizde bakmışız adet geçikmiş hiç gün takibi yumurtlama vs düşünmeden etmeden anlık acaba mı hissi 😅 bu yumurtlama ile adet tarihinde ki o 15 gün beni fazlasıyla psikolojik yoruyor artık

Kuzum yine burda bi topicte okumuştum birine sık ilişki demiş doktor rahmi spermle dolduralım demiş çatlayınca biri denk gelsin diye, yani bir tane yetiyor sonuçta sorun olsa bile içlerinde illaki hareketli sağlam sperm olur ne kadar kalitesiz olabilir ki bomboş olmayacağına gore bir de şimdiki sperm zaten iki ay önce üretiliyor diye okumuştum beynimin ici tam bir bilgi çöplüğü ne idüğü belirsiz ne kadar bilgi varsa depoluyorum😂
Yumurtlamaya kadar iki günde 3 günde bir, yumurtlamada her gün yardirmak gerekiyor bence isin sırrı bu 😂
Regl olursam ben de bi çatlatma isine kalkisicam bakalım ne önerecek doktor😎
Bu iki ay öncesini bende okudum mantıklıda geldi hepimizin beyni çöplük oldu resmen 😂

ilk hamileliğimizde bebişler nazlı nazlı gelecek ama inşallah 2. Hamileliğimizde bakmışız adet geçikmiş hiç gün takibi yumurtlama vs düşünmeden etmeden anlık acaba mı hissi 😅 bu yumurtlama ile adet tarihinde ki o 15 gün beni fazlasıyla psikolojik yoruyor artık
Bekledikce de günler geçmez oldu artık.. Ayy İnşallah ilkden sonra vücut alıştığı için hamileliğe daha rahat kalabiliyormuş

Ay ben bir tane doğurmayi becerebilsem zirvede birakicam gibi zaten yaşım olmuş 30 😂

Esimin degerleri normal cnm, dediklerine gore. Doktor igneden sonra 1 dolu 1 bos seklinde tarih veriyor 🤷‍♀️
Ben kendi eşim için dedim hayatım yanlış anlaşılma oldu sanırım.Bizim baş anomalisi bi de hızla ilgili sorunumuz var ama 2 aydır arı sütü bal polen karışımı bi de promotil men kullanıyo düzenli.Hız sorununu çözdüğümüzü umarak her gün yapmak istiyorum şansa bırakmak istemiyorum Fransa’da koyduk çocuğu demek istiyorum 😅

Son düzenleme:
bunlara 24 saat yetmiyor mu demişsin ya ahahahhaha çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün sperm sayısında sorun varsa bir dolu bir boş eğer yoksa hergün diyorlar ama benim doktor hergünü hiç önermiyo sperm sayısı iyi olsada bir gün ara diyo
24 saatte bişey yapamıyolar anacım bu nedir Ya ne nazlılar 😅Sorsan bana nazlı der 😅

Kuzum yine burda bi topicte okumuştum birine sık ilişki demiş doktor rahmi spermle dolduralım demiş çatlayınca biri denk gelsin diye, yani bir tane yetiyor sonuçta sorun olsa bile içlerinde illaki hareketli sağlam sperm olur ne kadar kalitesiz olabilir ki bomboş olmayacağına gore bir de şimdiki sperm zaten iki ay önce üretiliyor diye okumuştum beynimin ici tam bir bilgi çöplüğü ne idüğü belirsiz ne kadar bilgi varsa depoluyorum😂
Yumurtlamaya kadar iki günde 3 günde bir, yumurtlamada her gün yardirmak gerekiyor bence isin sırrı bu 😂
Regl olursam ben de bi çatlatma isine kalkisicam bakalım ne önerecek doktor😎
yaa bana da demiştiler yardırdık bakalım ne oluyor bu ay

Yani bizim rezerv doğuştan geliyorsa onlarınki de anında uretilmiyordur heralde🤔
Ayyy vallahi kafamda deli sorular 😂
Bir kadının yumurtalıkları taa anne karnında olusurmuş. Annenin vs beslenmesine göre kalitesi orda oluşurmuş. Hamilelikte dikkat etcez hele ki bebşlrrimiz kız olursa vitamin patlaması yaparız 😂

Yani bizim rezerv doğuştan geliyorsa onlarınki de anında uretilmiyordur heralde🤔
Ayyy vallahi kafamda deli sorular 😂
Sperm döngüsü 62 günmüş ben de anlamadım hiç.İlikleriyle ilgili bişeymişmişmiş de muş muş muş
Yani bugün kullandığı takviyeden 62 gün sonra faydalanıyormuşuz.Kendi yumurtlamamızı bilmemneyimizi takip ettik de bunların döngüsüne geldi sıra yeminle aklımı kaçırıcam

Kızlar ilişkiden sonra bacak kaldırma ya da popo altına yastık koyma olaylarını yapıyor musunuz. Bazıları gereksiz diyor. Bazıları tavsiye ediyor 💁🏻‍♀️

Bir kadının yumurtalıkları taa anne karnında olusurmuş. Annenin vs beslenmesine göre kalitesi orda oluşurmuş. Hamilelikte dikkat etcez hele ki bebşlrrimiz kız olursa vitamin patlaması yaparız 😂
Ay bi olsa kuzularimizi kus sütüyle besleriz karnımızda burnumun direği sizliyor düşündükçe😭 bana da buradaki herkese de nasip etsin bir an evvel nasıl çırpınıyoruz bir evlat kokusu için Allahim yüzümüzü güldürsün tez zamanda 🙏🙏🙏

X