Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtlamadan 12 sonra felan kaset testte çıkar mı gebelik adetin geçmesi mi gerek. Ya da erken gebelik de mi çıkar kaset için erken mi olur ?
erken gebelikte ancak çıkar kaset için 14-17 gün diyolar

inşallah 28 Şubata geldiğimizde konunun tablosu hamişlerle dolu olur Rabbim bu konuya katılmıs okumus olan herkese hayırlısıyla bebişini kucagını aldırsın :dua:
Ayyy inşallah inşallahhh aminnnn🥰🤲🤲❤️
Artık hamile kıyafeti almak istiyorum,bebiş magzasi gezmek🥺🥺

erken gebelikte ancak çıkar kaset için 14-17 gün diyolar
Canım benim bat 13 Şubat ama dongum değişiyor ovulasyonla takip ettim 21 22 pik oldu ovulasyon. Yarın 10.gun olacak salı günü felan erken gebelik yapayım diyorum. Yoksa bata mi göre mi test yapmalıyım ya da yumurtlamaya göre mi

Canım benim bat 13 Şubat ama dongum değişiyor ovulasyonla takip ettim 21 22 pik oldu ovulasyon. Yarın 10.gun olacak salı günü felan erken gebelik yapayım diyorum. Yoksa bata mi göre mi test yapmalıyım ya da yumurtlamaya göre mi
eğer içiniz rahat etmeyecekse yapın ama ben sızın yerınızde olsam 17. gune kadar beklerım her ıhtımale karsı hem bata da daha cok var

Kızlar adetten hemen sonra yumurtlama yaşayan oldu mu bugün 6.günüm test yaptım pik yarın gibi duruyor bir saattir yumurtlama akıntısı da var bu ay hayıt ve avakado kullanıyorum onların etkisi ile mi bu kadar erken oluyor.

Kızlar adetten hemen sonra yumurtlama yaşayan oldu mu bugün 6.günüm test yaptım pik yarın gibi duruyor bir saattir yumurtlama akıntısı da var bu ay hayıt ve avakado kullanıyorum onların etkisi ile mi bu kadar erken oluyor.
birgebeningunlugu ebru abla adetten sonra 2. gun yumurtlama gorerek hamıle kalmıs

@Ruyaperisi nin dediği gibi bazı doktorlar da sperm problemi olduğunda her gün ilişki de diyebiliyor. Herkesin görüşü farklı zaten ama doktoruna güveniyorsan dediği gibi yap sen. Evet gerçekten aynı günü saymak heyecanlı oluyor. Bi türlü uslanmadık arkadaş 🤣 bi de kafandan at diyorlar mümkün değil o kadar badireler atlattım hala umut aynı umut 😁

Yumurta akı gibi diyosun kuzum, o akıntı bende pik olmadan 1 gün önce olur. Herkeste değişebilir de.. ama şunu biliyorum çatladıktan sonra şeffaf ya da koyu kıvamlı bi akıntı olmuyor. Daha beyazımsı ve akışkan oluyor.
Ben geçen yıl femarayla 2 kez hamile kaldım. Sonra ara vermeler falan. Taşınınca doktorum değişti, o klomen dedi 2 ay klomen kullandım ama bi işe yaramadı ve üstelik çok yan etkisi oldu bende. 5 ay ara verdim sonra. Bu ay gittiğimde de ısrarla yeniden Femara istedim, femarayla devam edicem yani. Çooook denedim ben anlayacağın 🙈😁
İnşallah bu son olurda bu ay bebişlerimiz geliir. Rabbim daha fazla uğraştırmasın 🙏🏻

@Ruyaperisi nin dediği gibi bazı doktorlar da sperm problemi olduğunda her gün ilişki de diyebiliyor. Herkesin görüşü farklı zaten ama doktoruna güveniyorsan dediği gibi yap sen. Evet gerçekten aynı günü saymak heyecanlı oluyor. Bi türlü uslanmadık arkadaş 🤣 bi de kafandan at diyorlar mümkün değil o kadar badireler atlattım hala umut aynı umut 😁

Yumurta akı gibi diyosun kuzum, o akıntı bende pik olmadan 1 gün önce olur. Herkeste değişebilir de.. ama şunu biliyorum çatladıktan sonra şeffaf ya da koyu kıvamlı bi akıntı olmuyor. Daha beyazımsı ve akışkan oluyor.
Ben geçen yıl femarayla 2 kez hamile kaldım. Sonra ara vermeler falan. Taşınınca doktorum değişti, o klomen dedi 2 ay klomen kullandım ama bi işe yaramadı ve üstelik çok yan etkisi oldu bende. 5 ay ara verdim sonra. Bu ay gittiğimde de ısrarla yeniden Femara istedim, femarayla devam edicem yani. Çooook denedim ben anlayacağın 🙈😁
Kafadan nasıl atıcaz yahu mümkün değil 🙃🙃🙃 ama bir yandan da umut etmek istemek beklemek de önemli yaa, önemli olan stres ve panik yaşamamak bence..

Ya Allah aşkına bunun başka bi yolu var mı burda plastik üretimi yasak içine işeyebileceğim hiçbişey bulamıyoruz 7 tane test getirdim yanımda daha hiçbirini yapamadım takip edemiyorum o yüzden
Su şisesi filanda mı yok hiç onu kes kullan 😅

Evet olabiliyor öyle değerlendir muhakkak. Bi ayda ikinci kez de yumurtlayan oluyor

X