Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok yapasım var ama pazartesiyi beklemek istiyorum 😀 yarın tekrar ovulasyon yapıcam. Yumurtlamaysa bile 4 gün süreceğini sanmıyorum geçen sefer 2 gün sürdü. Umutlanmak da istemiyorum ama bakalım hayırlısı
Valla bravo sabrına inşallah pozitiftir gebelik de canim ilk yumurtlamadan sonra baya zaman geçmiş ben şüphelendim açıkçası 😉

Ya ben geçen aydan sonra 1 dolu 1 boşa güvenemiyorum ama sperm sorunu da var ıskalamak da istemiyorum napym bi akıl verin 24 saat yetmiyo mu bunlara sperm üretmek için ?
bunlara 24 saat yetmiyor mu demişsin ya ahahahhaha çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün sperm sayısında sorun varsa bir dolu bir boş eğer yoksa hergün diyorlar ama benim doktor hergünü hiç önermiyo sperm sayısı iyi olsada bir gün ara diyo

Ya ben geçen aydan sonra 1 dolu 1 boşa güvenemiyorum ama sperm sorunu da var ıskalamak da istemiyorum napym bi akıl verin 24 saat yetmiyo mu bunlara sperm üretmek için ?
Merhaba bizim üroloji doktorumuz yumurtlama gününde üst üste 3-4 gun dedi esimin sperm sayısı cok dusuk sayıyı rahimde toplayalım dedi spermler 5 güne kadar yasayabildigi icin kendinizi nasıl iyi hissedeceksiniz öyle yapın bence stresinizi azaltacağı icin ihtimal yükselir

Normalde adetlerin nasıl başlıyordu peki sen daha iyi tanırsın kendini . Benim başladığı gün kırmızı olur hep mesela
Bende de hep öyle olur başladığı gün kırmızı, kahverengi olsa bile çok koyu olurdu. Hemde hiç bir zaman erken başlamazdı. Hamilelik testi için erkenmi

Selam kızlar benim ovulasyon testi 22 23 pik oldu 24 Ocak siliklesti, değerlendirdik öncesi sonrasi. Benim bugün belime ufak ağrı girdi on dakika kadar ve kasıklarıma hafif sancılar gelip gidiyor. Umarım psikolojik değildir :))
Aynı durum banada oldu tatlım .Pik ve çatlama gününü değerlendirdik sonra kasıklaımda ağrı oldu..İnş güzel haberlerin müjdesidir 🙂😊🥰

Kızlar bat a kaç gün kala ovülasyon testiyle öğrenebiliriz ? yani hamilelik varsa koyulaşma oluyormuş. Yapıyor musunuz test? normalde çok sabırlıyımdır ama sabırsızlandım şimdi 😭
Bunu bende merak ediylrum ya..Kıslar ovü testiyle gebelik adete kaç kala öğrenilir?

Esimin degerleri normal cnm, dediklerine gore. Doktor igneden sonra 1 dolu 1 bos seklinde tarih veriyor 🤷‍♀️

Bende de hep öyle olur başladığı gün kırmızı, kahverengi olsa bile çok koyu olurdu. Hemde hiç bir zaman erken başlamazdı. Hamilelik testi için erkenmi
Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünüyorum.
Yumurtlama üzerinden kaç gün geçti biliyor musun ? Bat ne zaman ?

Bugün kürtajdan sonraki 32. Günümde regl oldum Allah’a şükür 🙏🏻 nasipse bu ay planlı olarak 2. Evlat için nasibimi bekleyeceğim inşallah sağlıkla -Arwen- -Arwen- beni de ekleyiver listeye bat tarihine 26 Şubat diyorum

X