Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım başka bi arkadaşa daha söylemiştim, her şeyi aynı anda yapma ters tepebilir diye vücudun dengesini bozmamalısın, bir an önce olsun derdimizden hepsini yapınca olcak diye düşünüyoruz ama tersi oluyo ne yazık ki.. az ve öz faydalı beslen🌸
Haklisin cnm, benim ana besin maddeleriyle aram iyi degil. Yumurta, sut, bal, pekmez hic yiyemiyorum. Et, balik, tavuk pek tuketemiyorum. Burada okuduklarim dogrultusunda biseyler yapmaya calistim. Normal, ilac kullanmadigim zamanlardaki yumurta durumumu bilmiyorum. Sadece rezervimin dusuk oldugunu biliyorum. Zaten onumuzdeki ay klomen kullanmayi istemiyorum. Kendi haline birakacagim. Olmazsa yaz doneminde bir kez daha ilac denerim. Nasip, kismet meselesi. Insallah bu ay, burada cokça pozitif haber aliriz da moral olur 🎈🎈🎈

14.günde yumurtlamayı yakaladım sonunda😝 cümbüş başlar artık bende😂 şansada bugun kayınvalideme kalmaya gidicektik, yarın değerlendirmek zorunda kalıcam umarım geç kalmış olmam😒 -Arwen- -Arwen- yumurtlamayı sonunda gördüğüme göre bende senin gibi adetime 7 varken başlarım artık test yapmaya🤣🙈
Bendensin gel🤣🤣

Haklisin cnm, benim ana besin maddeleriyle aram iyi degil. Yumurta, sut, bal, pekmez hic yiyemiyorum. Et, balik, tavuk pek tuketemiyorum. Burada okuduklarim dogrultusunda biseyler yapmaya calistim. Normal, ilac kullanmadigim zamanlardaki yumurta durumumu bilmiyorum. Sadece rezervimin dusuk oldugunu biliyorum. Zaten onumuzdeki ay klomen kullanmayi istemiyorum. Kendi haline birakacagim. Olmazsa yaz doneminde bir kez daha ilac denerim. Nasip, kismet meselesi. Insallah bu ay, burada cokça pozitif haber aliriz da moral olur 🎈🎈🎈
Canım moral bozma hemem inşallah senden de güzel haberler alırız🍀🌸

Kızlar bugün sol kasıklarıma bıçak saplanması gibi ağrılar girip duruyor öğlen başladı hala devam ediyo girdiği zaman nefessiz bırakıyo var mı yaşayanınız bileniniz neden olur bu ya

Kızlar bugün sol kasıklarıma bıçak saplanması gibi ağrılar girip duruyor öğlen başladı hala devam ediyo girdiği zaman nefessiz bırakıyo var mı yaşayanınız bileniniz neden olur bu ya
Bukadar çoksa bir acile git bacım..nefesini kesecek kadar olması biraz fazla.. gebelik varmı ?

Selam kızlar benim ovulasyon testi 22 23 pik oldu 24 Ocak siliklesti, değerlendirdik öncesi sonrasi. Benim bugün belime ufak ağrı girdi on dakika kadar ve kasıklarıma hafif sancılar gelip gidiyor. Umarım psikolojik değildir :))
Gogus hassasiyetin var mı canım

Bende sabah 9 da vuruldumm. Bakalım ben dün akşamıda değerlendim. 22 mm yumurta iğneden önce kendliğinden catlarsa diye cuma aksamınıda değerlendir dedi doktor. İnsallah birbirimize güzel haberleri veririiz 🙏🏻🙏🏻
Ben de dün akşamı değerlendirdim. Bi de pazar akşam 8-9 arası olsun dedi. Benim toplamda 4 yumurtam var ortalama 20 mm. İnşallah tatlım yaa mutlu haberler verelim 🙏🥰

Selam kızlar benim ovulasyon testi 22 23 pik oldu 24 Ocak siliklesti, değerlendirdik öncesi sonrasi. Benim bugün belime ufak ağrı girdi on dakika kadar ve kasıklarıma hafif sancılar gelip gidiyor. Umarım psikolojik değildir :))
Göğüs ağrın var mı canım :)

Bukadar çoksa bir acile git bacım..nefesini kesecek kadar olması biraz fazla.. gebelik varmı ?
Yok bacım gebelik nerde inşallah olsa :) pazar çatlatma iğnesi oldu, pazartesi günü aşılama oldum ondan mı acaba . Hastaneye gidicek kadar değil çünkü hemen geçiyo yani sürekli olmuyo bıçak saplanıyor çıkıyo 5-10 dk sonra bi daha böyle devam ediyo

🐥 Yakın zamanda özel de aşılama yaptıran varmı varsa fiyatlar ne kdr tutuyor bilgi verebilir misiniz? Doktorum özel muayenede bahçeciyle çalışıyor 😑 sizce ne kadar tutar tahminen bilen veya duyan gören varsa söyleyebilir mi?
Benim bu soruma kimsenin bir cevabısııı yokkmuuu🥺

Birşey sorucam cevaplanırsa cok mutlu olurum ben koyu sekilde lh testinde yumurtlama görüyorum yumurtlamadan 3-4 gun sonra adete kadar gogus hassasiyeti oluyor sizce prolaktin yüksekliği olabilir mi?
Okudugum seylere bakılınca prolaktin yüksekliğinde yumurtlama tam koyu olmaz yazmıslar hep.

X