Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlae adetimin 14. Günü gittim doktor bana yumurtan 13mm dedi ve sürekli doktora gidiyorum ilk defa pco görünümün vardı 4 aydır 28 günde bir oluyorum
Haliyle saldım bu ay bende 14. Gün 13 mm olduğu için 28. Gün regl olmam diye düşünüyorum
Bugün 32. Günüm sizce ne zaman test yapmalıyım
Ne adet belirtim var ne de hamilelik
Eskiden göğüslerim şişerdi hiç şişlik yok
Sadece beyaz akıntım biraz fazla

Kızlar bat a kaç gün kala ovülasyon testiyle öğrenebiliriz ? yani hamilelik varsa koyulaşma oluyormuş. Yapıyor musunuz test? normalde çok sabırlıyımdır ama sabırsızlandım şimdi

Allah korusun bacım dikkat et.. baktın durmuyor bir gidersin.. İnshaAllah güzel.haberi alirsin bacım

Kızlar iyi akşamlar, bat 2 şubat, adete daha 4 gün var. az önce kahverengi leke gördüm, kaç gündür göğüs hassasiyyeti var dokununca acıyor ve sol kasıkta batmalar var. 15 gün soğan kürü kullandım, acaba erken regl olabilirmiyim

Ben bu ay klomen tekrar deniyorum geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi yapıldı tutmadı. İnşallah nasibim bu aydır
Klomeni kullanmaya başladın mı canım ne zaman kullanacaksın bende kan testi yaptırdım negatif doktorum klomen verdi bende reglin 3 günü başlayacağım birlikte takip ederiz belirtileri

Kızlae adetimin 14. Günü gittim doktor bana yumurtan 13mm dedi ve sürekli doktora gidiyorum ilk defa pco görünümün vardı 4 aydır 28 günde bir oluyorum
Haliyle saldım bu ay bende 14. Gün 13 mm olduğu için 28. Gün regl olmam diye düşünüyorum
Bugün 32. Günüm sizce ne zaman test yapmalıyım
Ne adet belirtim var ne de hamilelik
Eskiden göğüslerim şişerdi hiç şişlik yok
Sadece beyaz akıntım biraz fazla
Testi ne zaman yapmalıyım

Ya ben geçen aydan sonra 1 dolu 1 boşa güvenemiyorum ama sperm sorunu da var ıskalamak da istemiyorum napym bi akıl verin 24 saat yetmiyo mu bunlara sperm üretmek için ?

Kızlar iyi akşamlar, bat 2 şubat, adete daha 4 gün var. az önce kahverengi leke gördüm, kaç gündür göğüs hassasiyyeti var dokununca acıyor ve sol kasıkta batmalar var. 15 gün soğan kürü kullandım, acaba erken regl olabilirmiyim

Canım gebelik testi yapsana sen bi ya
Çok yapasım var ama pazartesiyi beklemek istiyorum yarın tekrar ovulasyon yapıcam. Yumurtlamaysa bile 4 gün süreceğini sanmıyorum geçen sefer 2 gün sürdü. Umutlanmak da istemiyorum ama bakalım hayırlısı

Canım bekle bakalım leke gelmeye devam edecek mi . Miktarı ne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…