Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

ImageShack® - Image Hosting adresine gir

gözattan eklemek istediiğin resmi seçip
host it 'e tıkla
çıkan linklerden forum için olanı kopyala

ay inanmıyorum yaaa
ne şirin şeyler bulup alıyorsunuz :))
süpersiniz annişler :)

kızlarrrr ekleyebildimm nihayet.diğerlerinide kocişime çıkarttırayım çekip fotolarını koyarım...

ay inanmıyorum yaaa
ne şirin şeyler bulup alıyorsunuz :))
süpersiniz annişler :)

Dimi yaa bayıldım bende allah kuzularımızı içlerinde görmeyi nasip etsin .Bunları mothercare den aldım.
Öncekilerde premaman dandı,kız kardeşimin aldığı ikili takımda C&A dan .

Pembe panter çok tatlılar hele kadife tuluma bayıldım çok şık çok tatlı .

ay bunlar da süper
benim favorim enine çizgili tulum
renkleri falan çok kibaar

kızlaaarrr bu inci tunçelde bebek karyola fiyatları nasıl bilen varmı.Şimdi kalkıp caddebostan'a fiyat sormaya gidemeyecem

kızlaaarrr bu inci tunçelde bebek karyola fiyatları nasıl bilen varmı.Şimdi kalkıp caddebostan'a fiyat sormaya gidemeyecem

Ay ben sepet sormuştum 600 ytl idi. Ama bebişim 09 ordan alışveriş yaptı. Ona özelden mesaj falan at istersen bilir fiyatları

Dimi yaa bayıldım bende allah kuzularımızı içlerinde görmeyi nasip etsin .Bunları mothercare den aldım.
Öncekilerde premaman dandı,kız kardeşimin aldığı ikili takımda C&A dan .

:1shok: :1shok: türkiyedede C&A varmiydi bende ordan bir kac takim begendim ama ay basi cikabiliyoruz ancak alisverise hihoyyyt

aaaaa cimcime aşkolsun yani neden olmasın kız sen ne zamandır gelmiyorsun Türkiye'ye alışveriş merkezlerinde çıldırırsın süper mağazalar ve markalar var artık Türkiye'de .

kizlar kac tane tulum ,body ,kazak,corap sapka alsak yeterli olur .. cok cabuk büyüyorlar fazla almakta istemiyorum
büyüklügünü hangi beden aliyorsunuz ?? ben bedeni 50 almiyorum direk 50-56 aliyorum
50 olanlari ilk ay giyebilcekler 56 en azindan ilk üc ay kullanisli olur diye düsündüm

aaaaa cimcime aşkolsun yani neden olmasın kız sen ne zamandır gelmiyorsun Türkiye'ye alışveriş merkezlerinde çıldırırsın süper mağazalar ve markalar var artık Türkiye'de .

kaydirigubbakcemile3 4 yildir gelmiyorum cnm ama ondan öncede hiiic dikkat etmemistim klava:

kızlar hepimizin cicileri çok güzel allahım sağlıkla dünyaya gelmelerini ve sağlıkla kullanmalarını nasip etsin inşallahhhh...

anam anamm kızlar hepinizde ne tatlı şeyler almışsınız öyle.Allahım sağlıkla giydirmek nasip etsin.bizim kocişde gitti oğluna GS storedan hastane çıışları tulumlar falan aldı,ama ben fenerbahçeliyimm(( sesimide çıkaramıyorum çünkü baştan anlaşma yapmıştık kız olursa fenerli erkek olursa GSli olcek diye neyse bende bi ara onların fotolarını çekip ekliyim becerebilirsem:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…